Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió és szorongás...

Depresszió és szorongás felerősödése? (Kristály)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már épp egész jól haladtam a gyógyulásban viszont tegnap életemben először kiprobáltam egy kristály nevű drogot! Megbántam soha többet nem csinálom de az a gond hogy a szorongásom erősen visszahozta ! Mi az ami megoldás volna ?

21/F (Még mielőtt bárki irkálná hogy hülye drogos vagy valami, életemben most csináltam elsőnek és utoljára,na meg meg is bántam)



2014. szept. 28. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:

" A hatás elmúlása után gyakori a fáradtság, a levertség és a depresszió."


[link]

2014. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát necces, nem kellett volna, de ezt úgyis tudod, szerintem várj egy pár napot (ha nem vagy nagyon rosszul) és ha akkor sem vagy jobban, vagy nem tudsz visszaállni a régi szintedre, akkor beszélj a dokiddal, pszichiáterrel. Gyógyszert szedsz?
2014. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem állok kezelés alatt ! Kondi terembe járok omega 3-at Magnéziumot és Orbánc-citromfű teát iszok!
2014. szept. 28. 15:20
 4/10 A kérdező kommentje:
De az biztos soha többet nem csinálom ! 90 percig jól éreztem magam de utána hajnal 2-től elkezdtem szorongani és még most is tart a szorongásom! Minjár isszom a teát! Utána megyek egyet biciklizni probálom összeszedni magam! Megprobálom elérni azt a szintet amin voltam! :)
2014. szept. 28. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tea is csak be fog kavarni most, csak néhány kortyot igyál, mert benned van még a cucc és pl. orbáncfű teát nyugtatókkal együtt sem szabad inni. Amúgy ne aggódj néhány napon belül el szokott múlni ez a szorongásos állapot. Nagyon ritkán fordul elő, hogy megmarad és tk. betegség lesz belőle, pánik, stb. Azzal már nyilván orvoshoz kell menni.
2014. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké akkor keveset iszoK! :) nem tudtam hogy bekavar! Minjár lefürdök és kimegyek bicózni egyet ! Kikapcsolom legalább a agyam! :)
2014. szept. 28. 15:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kint voltam bicozni de még éreztem a anyag hatását! menyi idő amíg elmúlik?
2014. szept. 28. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
3-4 nap is lehet, utána azért múlnia kellene. Nem marad ennyi ideig benned a cucc, csak a szorongás több ideig is meggmaradhat. Igyekezz pihenni, relaxálni, nézz meg egy jó filmet. És ne parázz, nem te vagy az első, akivel ez előfordult, gyakori, hogy felerősíti a drog a szorongásos tüneteket, a lényeg, hogy ne legyen belőle komolyabb baj. Ha pedig mégis kialakul belőle egy állandó szorongásos tünet, azon is lehet segíteni, csak az már kicsit nehezebb, de tényleg nem gyakran fordul elő ilyen.
2014. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm válaszod ! Eszek meg sok vizet iszok! Az segít méregtelenitenI! áááá soha többet ! megbántam hogy kiprobáltam!
2014. szept. 28. 16:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Na sok vizet ittam na meg este aludtam egy jót! Na már kezdek jobban lenni ! Tegnap ettem banántót is gondolom meg diót almát! Köszönöm a válaszokat is a tippeket!
2014. szept. 29. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!