Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki valami bevált dolog a...

Valaki valami bevált dolog a reggeli rosszullét ellen?

Figyelt kérdés

Lassan már fel se akarok kelni annyira szenvedek! Minden szagtól felfordul a gyomrom. Enni se tudok még kekszet se mert kijön. :(

Se a gyömbér se semmi nem vált be eddig.. :(

Van egy két évesem de így a reggelel nagyon nehezek.! Vele semmi bajom sem volt az egész terhesség alatt! Meddig lesz ez? Most vagyok 7 hetes!


2014. okt. 13. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hideg folyadék, lassan, kortyonkent.
2014. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalam semmi sem vált be,pedig 2 terhességnél 2x2 hónapig próbálkoztam. Konkrétan reggeltől estig rosszul voltam, rentgeteget hánytam, szóval mindent kipróbaltam.

12.-14. hét közótt enyhültek a tüneteim, és utána már élveztem a terhességet.

A második rosszabb volt, hiszen egy 15 hónapos gyereket is el kellett látnom..

Szóval várd a 12. Hetet, nálam legalábbis ez volt a maximum, amit tehettem.

2014. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is gondoltam a hidegre de annyira érzékeny a torkom félek beteg leszek!

Második remélem nekem is elmulik de a 12.hét elég messze van! :(

2014. okt. 13. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
2 dl hideg kóla, lassan kortyonként. Ez többször jött be, mint bármi más, de így is szenvedtem a 20. hétig. Együtt érzek!
2014. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 14.hétig hánytam folyamatosan,semmi sem segített..

Kitartás!

2014. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!