Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullét helyett...

Reggeli rosszullét helyett létezik folyamatos esti rosszullét?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak delutan volt enyhe hanyingerem neha, es egyszer este egy nagyon eros.
2014. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik! Második gyermekemmel minden este a konyhaasztalra hajtott fejjel szenvedtem, mert iszonyú hányingerem volt, aludni sem bírtam. Egész nap egyébként enyhébb hányinger, émelygés volt jellemző, na de este...kibírhatatlan volt. Szerencsére a 12. hétre elmúlt.

Kitartás, általában nem tart sokáig, csak pár hétig! Boldog babavárást! :)

2014. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem az első terhességemnél volt esti hànyingerem. Napközben semmi bajom sem volt, késő délutàn jött elő, egyszer hànytam csak, nekem 3 hétig tartott.

2014. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam mind a két gyereknél délután kezdődött és hetekig eltartott az émelygés-hányás időszaka.

Az elsőnél, ahogy hazaértem a munkából, máris mehettem vagy a wc-t ölelgetni, vagy a kanapén fetrengeni.

A második gyereknél kezdődött kb. a 8. héten és eltartott a 20. hétig, úgy elkezdődött négykor és még este kilenckor is szenvedtem.

2014. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második babámat várom, és ha rosszul vagyok, az csak este van! Napközben jól elvagyok, aztán hazamegyek és már érzem, hogy jajaj...több estém úgy telt el, hogy tök rosszul voltam.
2014. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahhhh létezik bizony...én csak délután/este voltam rosszul. 6 körül kezdődött és amíg el nem aludtam addig majd kifordult a gyomrom a helyéről. Szerencsére sosem hánytam, de szerintem csak azért mert munka után hazaérve kb azonnal lefeküdtem aludni mert nagyon fáradt is voltam. Kb a 18. hétig volt így.
2014. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajna én is így voltam. Mindig estefelé kezdtem rosszul lenni, volt hogy egész éjjel gyötört a hányinger.
2014. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nekem is esténként jön elő, hányni nem hányok csak kavarog a gyomrom, aztán reggele semmi, és este fele kezdődik előről az egész. De látom akkor nem vagyok egyedi :D Jó babavárást Nektek is!
2014. szept. 26. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is inkább nap közben és este volt hányingerem, kb 4 héten át, a legrosszabb a 9. héten volt. Nekem segített a meleg zöld tea, egy kanál cukorral - cukor nélkül nem használt. Most a 12. hétre vére elmúlt!!
2014. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Margit84 ***** válasza:
Persze :) nekem 0-24 órás rosszul lét volt... elmúlt... van helyette más :)
2014. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!