Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad terhesen hosszabb...

Szabad terhesen hosszabb ideig utazgatni autoval? 28 hk

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan, én utaztam.
2010. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan utazhatsz, ha elzsibbadsz, vagy kényelmetlen, egyszerűen megálltok, és kinyújtózol. Akár több órát is utazhatsz így, nem lesz baj.
2010. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szabad! Ha nincs semmi panaszod, jól érzed magad, miért ne? Egyébként én a szülés előtt 4 nappal levezettem oda-vissza 100-100 kilométert.., vittem magammal a kiskönyvet a biztonság kedvéért, de nem lett semmi bajunk. A terhesség nem betegség...ha a doki nem tilt el határozottan bizonyos dolgoktól, akkor ugyanúgy élheted az életed, mint addig (persze vannak bizonyos dolgok, amit nem tehetsz).
2010. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azert hezitaltam, mert nem tudom, hogy az auto razasa esetleg neme arthat vagy valami. Az egyik unokatesom ennyi idosen veszitett el egy babat, bar ok mondjuk motorral utaztak, es lehet ha inkabb az volt a baj.

Koszi a valaszokat :)

2010. jan. 29. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


26 hetes voltam mikor mentünk párommal olaszokhoz melózni 13 órás út 15 volt mert volt 2 hosszabb megállásunk és sok pisi szünet ami kötelező 5 perces nyújtózkodásokkal. :) Kiskönyvet vigyél én egy ultrahang képet is raktam ki az ablakba (iratbugyiba) ha bármi történne akkor lássák hogy mi a helyzet.Mi is utazgatunk elég sokat úgyhogy ha időközben ránk jönne a szülés a baba biztos jól jár. Apuka német (az egyik szülő után) én magyar + Ő meg lesz ami lesz... 34 hetes kismama

2010. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkeppen viszem magammal a papirjaimat, hisz sose lehet tudni mi tortenik.

Koszike!

2010. jan. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!