Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem terveztem, éppen most tudtam meg.... Kavarognak az érzések, nem tudom mi lesz most.

2014. nov. 17. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk sem tervezett volt, de nem kellett feldolgoznom. Sokkal későbbre terveztük, de örültünk neki és már az elején elkezdtük nézni a babacuccokat :D


Sztem pár nap és már örülni fogsz és majd te is lesed a kisbabacuccokat. Na meg amikor meglátod UH-n, akkor sztem minden megváltozik!

2014. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
Amikor elfelejtettél rendesen védekezni, az nem zavart? Ha te nem tudod mi lesz, más honnan tudná? Ismered a lehetőségeket, ha fel tudod és akarod nevelni azt teszed, ha nem akkor elveteted.
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Mi sem terveztük a kisbabát! Nekem is kavarogtak a gondolataim:) Hol jó,hol rossz gondolatok. Sőt talán kisebb pánikon is túl voltam:) "hozzá teszem, abortusz meg sem fordult a fejemben"

Ahogy teltek a napok és elmentünk az első UH-ra, dobogott a kis szíve,na onnantól gyakorlatilag már nem volt semmi felől kétségem:) Ő lett a második szerelmem:) a párom után..

Még friss a dolog neked,természetes,hogy kavarognak a gondolataid!! Ez megváltozik amint látni fogod a picidet és megtudod,hogy teljesen egészséges,kisfiú,kislány, és már jönnek is a babaholmik,a tervek,álmok,és szépen sodródsz az árral:)

Gratulálok a kisbabádhoz:)

2014. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy zavar. Az egyik részem örül neki, a másik meg nem tudja hogyan tovább egy babával. Csupán ennyit írtam...
2014. nov. 17. 20:00
 5/29 A kérdező kommentje:

Kedves 3/4!


Már most is sokkal jobb érzés, ahogy ezt leírtad, meg hogy gratuláltál szembesültem a dologgal...Remélem minden rendben lesz, még nem tudom mikor menjek orvoshoz.

2014. nov. 17. 20:04
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Amikor kiderült hogy újra terhes vagyok, a picikém még csak 11 hónapos volt. Sírtam, szinte rosszul voltam, azt éreztem nem szeretnék még 2. babát, majd csak később, és hogy fogok majd boldogulni 2 gyerekkel, hogy fogok majd kettőt szereti ugyanúgy, stb. Persze a férjem sokat segített ezt megemészteni, és az abortusz nekünk se fordult meg a fejünkben egy pillanatig sem.

ahogy teltek a napok elkezdtem örülni neki, ahogy meghallottam a szívét dobbanni, beleszerettem! Már csak néhány hét választ el attól, hogy lássam is, és nem uh-on :)

Szóval nyugi, szerintem természetes a reakciód. Párod tudja már?

2014. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem, még nem tudja...Nem tudom mit fog szólni, egy kicsit félek, mert még nem szeretne gyereket, végülis én sem éppen most szerettem volna.
2014. nov. 17. 20:10
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Énis igy éreztem. Én mondjuk spirál mellett lettem terhes. Harmadik baba, kettőt terveztünk. Én úgy fogtam fel hogy ő valamiért nagyon jönni akart és már 1,5 éves és tudon hogy mi volt az oka :)

Igazi csodababa, az orvosok is csodálkoztak hogy megszületett, annyira komplikált volt a terhesség és a szülés is. De jól döntöttem, a lehető legjobban :) NEkem sajnos eszembe jutott az abortusz amiért szégyenlem is maga m, de végül nem bírtam megtenni. Kedves kérdező, kivánom hogy neked is sikerüljön meghozni a lehető legjobb döntést. Ha szeretnél beszélgetni vagy van kérdésed irj nyugodtan :)

2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Én is kétségbeestem, mondjuk én egyszerre elkezdtem kiabálni a férjemmel, amikor megláttam, hogy pozitív a teszt, mintha csak rajta múlt volna. :-) Mi is pár évvel későbbre terveztük, de az első kétségbeesés után már örültünk, mert rengeteg orvosnál jártam, és minden orvos egyöntetően kijelentette, hogy természetes úton nem fogok tudni teherbeesni (egyetlen nem védekezős alkalomból sikerült). Nekem erőt adott, hogy boldog volt a férjem és a nagyszülők is nagyon örültek, hogy unoka fog születni. Szerencsére a terhesség nem zajlik le pár nap alatt, van ideje az embernek feldolgozni az egészet, és felkészülni a baba érkezésére. Már egy éves múlt a fiunk, és a lehető legjobb dolog, ami történhetett velünk, hogy megfogant ő.
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én is abban bízom, hogy a következő hónapok alatt fel tudok készülni a dologra minden szempontból. Már most is jobb, hogy írtátok, hogy Ti is így éreztetek. Mikor mentetek orvoshoz? Szedtetek terhesvitamint? Változtattatok az életviteleteken/táplálkozásotokon? Mire kell odafigyelni? Ilyen kérdéseim vannak most...
2014. nov. 17. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!