Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit fizettek egy...

Ti mennyit fizettek egy magánrenelésen az orvosnak terhesen? És milyen gyakran kell mennetek? Hány hetes terhesek vagytok? és milyen városba laktok? Náltok mit néz egy kontrollon?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, tehát nem vagyok terhes. Havonta egyszer mentem és 10 000 forintot fizettem alkalmanként. Mindig megnézte, hogy a babának mindene megvan e, tehát nekem teljes ultrahangot csinált. egyébként Sopron
2014. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31. hétnél járok. eleinte sűrűbben kellett mennem, 2-3 hetente, aztán már csak egy hónapban egyszer. 10ezer Ft alkalmanként, Budapest. Nekem is mindig ultrahang vizsgálat van, illetve megbeszéljük mik a tüneteim, mire vigyázzak, milyen vizsgálat lesz a soron következő kötelező amire megírja a beutalót. Vagy ha van valami konkrét problémám akkor azt megnézi.
2014. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 ezret fizettem, 4 hetente jártam. (Budapest) Jó 10 percig uh volt, előtte beszélgettünk, mik a panaszok, mikor kell mennem vérvételre, receptet irt, stb.
2014. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Havonta egyszer járok a dokimhoz. Ilyenkor ellenőrzi a méhszáj állapotát, aztán, hogy nincs-e folyás, majd a végén ultrahanggal megnézi a picit is. Megbeszéljük az új leleteket, esetleges panaszokat, kérdéseket, elmondja, hogy milyen vizsgálatok várhatóak a következő alkalomig...

10.000 Ft-ot fizetünk neki, Győrben.

26 hetes kismama

2014. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Havonta járok, 3 ezer Ft egy alkalom. Megnezi a mehszajat tapintással, vérnyomást mér, vizeletet vizsgál, szivhangot hallgat, atbeszelunk mindent. Uh-ja nincs. Zalaegerszeg
2014. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Budapest, havonta, 8000/ alkalom, uh-t csak az első két alkalommal csinált, akkor 12 000 volt a vége, a többi uh-t a kórházban ingyen.

A magán vizsgálaton vizelet, testsúly, méhszáj és hüvelykenet volt az "alapcsomagban".

2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Margit84 ***** válasza:
Kb. 5-6 hetente mentem 8000 Ft egy alkalom. Mindig manuális és UH vizsgálat is volt. 33. héten voltam akkor mondta, hogy már többet nem kell mennem a magánrendelésre, hanem majd a 36. héten a kórházba NST a köv. alkalom. (Szfvár)
2014. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!