Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy kismama azt mondja, "x...

Ha egy kismama azt mondja, "x mm felhúzódott", akkor mi történt vele/velük?

Figyelt kérdés
Kórházban volt, most otthon fekszik. Milyen problémával kapcsolatban szoktak így fogalmazni?
2014. nov. 19. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ez mi??soha nem halottam ilyet!!!nem is értem!!
2014. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem, bár még messze állok a terhesség témától, ezért kérdem. Azt hiszem 8 mm-ről volt szó. :/
2014. nov. 19. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, de szerintem a méhlepény rálógott a méhszájra. Ez okozhat extrém esetben vérzést, ami miatt befektették. Elméletileg, ahogy nő a méh, feljebb is kúszhat a méhlepény.

Nekem nem volt ilyenem, én is csak olvastam róla.

2014. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!

Akkor ez nem veszélyes kategória, ugye? Gyulladást pl nem okozhat, csak rossz helyen van?!

2014. nov. 20. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok orvos, ezt nem tudom megmondani. :(

Ha ennyire kíváncsi vagy, érdeklődj "orvos válaszol" honlapokon, ott szakszerűbb választ tudnak adni.

2014. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a lepény lóg a méhszájra, akkor azzal azért vigyázni kell. Sok pihenés, magnézium. Könnyebben leválhat a lepény, az viszont komoly gond.
2014. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh! Köszi, hogy válaszoltál!
2014. nov. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!