Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek 20 hetes terhes...

Timeaoszvald kérdése:

Van köztetek 20 hetes terhes kismama? Eddigi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
baba neme, hízás, 4d babamozi?????????

2014. nov. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok remélem nem gond, hogy válaszolok. :)

Kislány lesz második gyerkőc, eddig max fél kilót hiztam. 5 d re szeretnénk menni a 26 héten.


Nálad kerdező?

2014. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok, jövő héten megyünk a genetikai UH-ra, amit kombinálunk egy kis 4D-vel is :) Már nagyon várom! A 12 hetesen kisfiúnak tippelték, szóval remélem, látni fogjuk, így van-e.


Eddig kb 3 kilót híztam, viszont a terhességet a normál súlyom alatt kezdtem jóval.


Alapvetően nagyon szuperül érzem magam, élvezem ezeket a heteket és nagyon izgalmas az egész!

Nálad mi újság?

2014. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a héten lettem 20 hetes ,már ficánkol is a picikém,mi multhéten voltunk a genetikain minden rendben volt és azt mondták eddig ugynézki lány,de hogy leszállhatnak a fiuknál a herék a 24 .hétben..mi dec.15 én megyünk 4D re mert azt mondták akkor már husisabbak jobban látszik a pici mert most még kis csontocska..


5D? én még arról nem is hallottam,dejo ,hogy már ilyen is van..

nektek is ficánkol már a pici ??

2014. nov. 14. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vasárnap voltam 20 hetes.


Még nem tudjuk a baba nemét, december közepén megyünk 4D-re (bár előtte még megyünk genetikára, úgyhogy lehet, hogy már ott kiderül a neme :)).


Az eddigi súlygyarapodás úgy alakult, hogy 63 kg-mal estem teherbe, az első trimeszterben lefogytam 61-re és most tartok 66-nál. Tehát azt mondhatom, hogy 3-5 kg-ot híztam (aminek mondjuk nem nagyon örülök).


Mi még nem vettünk semmit a picinek, viszont magamnak már beszereztem több kismama nadrágot, mert már nagyon kényelmetlenek a régi nadrágjaim.


Én is érzem a mocorgást már nagyon régóta (16. héten volt először egyértelmű, hogy ő az :)). Első baba.

2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen a ruhatáramból nekem is ujjitgatnom kellett sőt szinte már elmondhatom hogy semmi sem jön rám azokból a darabokbol csak a lazább ruhák pl:.tunikák, én sem örülök neki sajnos de hát ez ezzel jár, nekem a védönőm azt mondta hogy mivel vékonyka voltam nem volt miből meritsen a baba ezért hízok picit többet..reméllem azért annyira nem viszem túlzásba ,mert azért amiket megkívánok azt megkell ennem legyen az este pl:somloói galuska és azt meg is eszem ,nem szabad sovárogni egy étel iránt azt tudom,ugyhogy marad a nyugtatás hogy ugyis leadom szülés után kicsivel :) te kívánós vagy??
2014. nov. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!