Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen wellness hétvége?...

6 hetesen wellness hétvége? Mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én wellness szolgáltatóként dolgozom.Én azt a tanácsot tudom adni,hogy jobb,ha nem veszed igénybe most a szaúnát,termálvízet.6 hetes terhesen nem igazán mennék közös fürdőbe,fertőzések elkerülése miatt mondom.A kismamáknak a masszázs sem ajánlott.Neked most a relax jut a pihenő részen:)én nem kockáztatnék.
2014. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsonel a pont. Nem kockaztatnek, inkabb lemondanam az utat, mert ott csinalni ugysem tudnek sokat.
2014. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Jaj nehogy rájuk hallgass, bár a wellness szolgáltató nem lehet valami jó helyen. Én mindkét terhességemnél voltam wellnessezni, nyaralni. Ha normális helyre mész nem lesz gond. Ami nem ajánlott ilyenkor az a meleg fürdő (40fok), szauna. Az úszómedencét nyugodtan használhatod. A terhesség alatt amúgy is ajánlott az úszás. Meg létezik kismama masszázs ami ugyanolyan élvezetes és jó mint a sima (csodálkozom hogy az első ezt szolgáltatóként nem tudja) és szinte minden jobb hotelban van is.

Úgyhogy jó pihenést neked, ne feledd nem beteg vagy csak terhes. Ha pedig fogékony vagy a fertőzésekre kérj a nőgyógyászodtól krémet ami védi a hüvelyt.

2014. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én végig (amíg zárt volt a méhszáj) úsztam terhesség alatt, semmi bajom nem lett. A termál vizet és a szaunát kihagynám, de szerintem a többi mehet. De ha nem akarsz ránk hallgatni, akkor kérdezd meg az orvosod.
2014. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lemondani nem fogom jól fog esni a kikapcsolódás, Egerbe megyünk lesz ott látnivaló bőven nem kell egész napa szállodában lenni, csak kíváncsi voltam hogy jól gondolom-e. szaunát élből kilőttem én is.
2014. nov. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!