Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy elkezdte egy általa választott orvosnál a terhes gondozást és nem volt vele megelégedve és váltott?

Figyelt kérdés
Én most ebben a helyzetben vagyok és nem tudom,hogy mit csináljak!Az utobbi időben megrendült benne a bizalmam,lezavaros lekezelő volt.Nem tudom,hogy egyáltalán elválalna e másik orvos mert már 33hetes vagyok.Meg én nagyon olyan tipus vagyok hogy mit szól ez mit szól az.

2014. nov. 19. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
En az elején váltottam 13hetesen..tehát tök más mint nálad..de viszont ha egy korhazba van a két orvos akkor lehet,h a korhazba majd talalkozol az orvossal akinel kezdtél mar ha elválal valaki mert ugye az eddigi penz máshoz került nem hozzá..de nem is kötelező orvost válsztanod szülhetsz az ügyeletesnél is ha ennyire nem bízol màr benne..én is a fogadott orvos híve vagyok de azért azt tudjuk mind,h inkább a szülésznő aki veled van végig!:) amugy gondold at előtte ha eddig szimpi volt és ugy hallottad egy jó orvos szerintem ne izgulj és maradj nála..amugy meg lehet,h csak rossz paszban van egy két hét es elmúlik..emberek vagyunk ők is azok!!
2014. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok mint te! Az elejétől a fogadott dokimhoz járok. Ő alapította meg a terhességem. Nem volt vele semmi gondom. Aztán a legutolsó találkozásunkkor eléggé fura volt, türelmetlen,kissé flegma "nem sorolom".

Hozzá teszem, a terhesgondozás nála 8 ezer ft,mi mindig leraktunk egy 10est,mert szakmailag,orvosilag mindig mindent szépen elmagyarázott,tényleg normális volt. De tényleg most esküszöm a legjobb szó rá az hogy bunkó volt!! Ennek ellenére én biztosan nem váltok már orvost!

Sztem senki nem vállalna már el, 37,hétbe lépek a 7végén.

Próbálom én is betudni annak,hogy rossz napja volt..:)

Holnap is megyek hozzá,remélem már higgadtabb lesz..

Ami picit nyugtat az az,hogy valóban java részt a szülésznő lesz velünk.. DE akkor minek a dokinak 100eszer a szülésért... :/ Dehogy a kérdésedre némiképp válaszoljak is, én nem váltok orvost...És már nem váltanék.

2014. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes,hogy nálam mostanában mindig rossz kedve van.Pedig nem hivatlanul megyek.Tegnap is mentem 1,5 órát vártam jóval utánam jövőket fogadott.Úgy láttam hogy rám mutatott hogy menjek,aztán jól leteremtet,hogy nem én hanem előbb azokat nézi meg ráadásul jó sokáig voltak engem meg lezavar mindíg öt perc alatt.Ja és a kérdés hogy már megint mi a baj egyátalán minek mentem szinte pedig már egy ideje két Hetente járok.Ha nem szólok a méhszájam se nézi pedig egy honapja volt utoljára nézve 2000 lett és panaszom is volt görcsölgettem.
2014. nov. 19. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármikor válthatsz, tedd is meg. Én elvesztettem a múlt héten a 16 hetes terhességemet, ezt nem ijesztegetésből írom, csak mert végig ha bajom volt, a doki megnyugtatott, hogy az semmiség, nem számított a vérzés, a fájások, a kevesebb magzatvíz, és tényleg azt éreztem: én fújok fel mindent. Nehezen értem el, olyankor is rohant, azt éreztem, nem figyel rám. Két nappal a krach előtt bejött a kórterembe (addigra kórházban voltam, de oda se ő utalt be), hogy minden leletem rendben, és a gyulladásom mértéke sem jelentős.

Tegnap nézte meg a háziorvosom a leleteket, szerinte szepszishatáron voltam, és az is kiderül belőlük, hogy gond volt a véralvadásommal.

Azt mondta, ha gond van, addig kell menni, amíg találok egy orvost, aki nagyon odafigyel rám, és tud megoldást a problémámra.

Bocs, hogy ilyen hosszan, de ha nem érzed jól magad, vagy nem tudsz megnyugodni, keress mást. Nem az orvosod lelkivilága a fontos, hanem Te meg a baba.

2014. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem válts, ha úgy érzed. Én megbántam, hogy nem váltottam. Egy tündér volt addig az orvosom, az interneten is csak jókat lehet olvasni róla. Aztán decemberben elkezdett egyre bunkóbb lenni, türelmetlen volt, elhagyta az utolsó vérvételem eredményét. Mégse váltottam, nem akartam hinni magamnak. Majd februárban nem jött el a szülésre, a telefont s e vette fel, sem nekem se a kórháznak. Úgyhogy ennyit róla... Bízz a megérzéseidben
2014. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ebből lelkiismereti ügyet!Nyugodtan válts!Ez egy szolgáltatás, amit kifizetsz.Teljesen normális dolog, hogy ha nem vagy megelégedve a szolgáltatóval, keresel másikat.

Én 28 hetesen váltottam, mert súlyosbodott egy olyan problémám, amire terhesség elejétől legyintett, hogy nem kell azzal foglalkozni.Kikértem utána több doki véleményét, 2hetente uh kontrollra kellett járnom végig.(és az új dokim nem a pénz miatt hívott vissza 2hetente, mert 10000.- nála a terhesgondozás, de tőlem így csak 5000.-t kért alkalmanként)

Az új dokim szülést sajnos nem vállal, de több kollegája közül választhattam volna, akik csak a szülést is vállalják egy megelőző vizsgálattal.Úgyhogy 33 hetesen sem vagy elkésve!

Hívd fel a kinézett dokit, mond el, hogy 33hetes vagy, elvállalná-e a maradék terhesgondozásod és a szülésed.Legfeljebb nemet mond.

2014. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os: milyen problémádra legyintett?

4-es

2014. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rh összeférhetetlenségünk volt, és a szervezetem már a legelején megkezdte az ellenanyagtermelést.Akkor ijedtem meg és kerestem más orvost, mikor a vérellátóból szóltak, hogy anémiát okozhat a magzatnál, de ha időben észreveszik, kezelhető.Súlyosabb esetben vérátömlesztéssel, legsúlyosabban pedig idő előtti szülesztéssel.Szerencsére végül nem lett baja a babámnak.
2014. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!