Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van e valaki aki már terhesség...

Dyna892 kérdése:

Van e valaki aki már terhessége felébe orvost váltott mert 24 hetes terhes vagyok és nem vagyok 100 % ig biztos az orvosomba és hogy melyik a jobb az sztk vagy ha rögtön a korházba járok orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen. Eddig is privát jártam, de nem törődött velem, így elkezdtem máshoz járni szintén magán úton. Sztknál szimplán máshoz kérsz időpontot.
2014. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kicsit félidőn túl váltottam. Magándoki volt, 15000/alkalom. Amíg probléma mentes volt a terhességem tök normális volt, mikor görcsölni kezdtem már nyűg volt neki minden.

Váltottam, és igazán nem bántam meg. Szépen végig segített a nehezén a doki, és a második babánknál már nem volt kérdés kihez megyünk.

2014. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is váltottam :D Elmentem először egy olyan dokihoz, akit ajnároztak, hogy milyen szupi doki, imádni fogom, ha őt választom. Elmentem, 5 hetes voltam :) Hát, az a bunkó modor, mit keres maga itt egy héttel az elmaradt menstruáció után, meg mit gondolok, ez nem terhesség, ez még vérzés kimaradásnak is kevés (5tesztet csináltam, olyan régóta váruk a bébit :) ) Hát nah, jól van drága barátom. Lebactam neki az az asztalra a 9ezret, aztán szépen kibattyogtam vidám napot kívánva :D Kerestem másik dokit :D Találtam egyet nagyon ari bácsika, szerintem keveset mondok volt már vagy száz éves :D , megvizsgált, kikérdezett, megállapította a terhességet. Borzasztó tapasztalt volt, és emberséges, de a váróba, mondták többen, hogy szülést nem vállal már, pár éve szívrohama volt :( Hát szégyen nem szégyen, nagyon szimpi volt, de így nem mentem vissza hozzá, nem akartam ide oda járkálni, 9 hónap alatt, nah meg gondoltam mire találok egy normális dokit addigra szerintem simán meg is szülök :D De találtam egy harmadikat. Iszonyat kedves, mosolygós nah jó azt hittem be van tépve :D rendkívül kedves, segítőkész és humoros :D Megvizsgált, rákszűrést csinált, és elmondott mindent amire kíváncsi voltam, beutalt UH-ra. Azt mondta keressem meg a kórházba az adatokkal. Nem ismertem meg, a lábam között :P :D nem tűnt, ilyen magas, hatalmas embernek, nagy nehezen megtaláltam vagy is nem lett volna nehéz, csak párszor elmentem mellette, de leszólított :D Megnézte a papírjaim, megint csacsogtunk egy kicsit, és mondta h, majd feb. 11-én találkozunk, menjek be hozzá, magán rendelésre :) Nekem tetszik ez a pasi :) Nem bántam meg h, kóvályogtam egy darabig mint gólya áldás a levegőben :D De csak megtaláltam az "igazit" :) (Jah, és teszem hozzá, nem nőgyógyászati, hanem egyéb jellegű problémáim vannak, asztma és pánik roham, de ezt is emberségesen kezelte, már mint nem oltogatott vagy küldött el melegebb éghajlatra, a problémáimmal :) ) Szerintem, nyugodtan válts dokit :D Nem! Neked kell megfelelni, meg alkalmazkodni az orvoshoz hanem fordítva. Persze, biztos, h azért kedves Velem,ez a doki is, mert fizetek neki, az ördög is az lenne :D , de 5ezer nála a terhes gondozás, szóval nem kér el hatalmas összegeket, meg hát nem lenne kötelessége egy kenet vétel alatt elszórakoztatni :D így sem. Keress bátran ;) Semelyik dokinak nincs köze hozzá, miért lépsz le tőle, magyarázattal sem tartozol, pláne ha még megbízni se tudsz benne, vagy egy vérbeli paraszt veled :)
2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is váltottam,igaz némileg kényszerből,költözés miatt,de azt hiszem,én is megtaláltam az "igazit",mint az előttem író(sőt lehet ugyanarról is beszélünk,ugyanis a leírása passzol az én dokimra is)...25hetesen voltam nála először,már akkor szimpi volt,és ez végig kitartott,ilyen jó nőgyogyim még nem volt előtte.szóval szerintem is érdemes váltani,ha nem érzed biztosnak..
2014. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat azt hiszem igazatok van és megyek is másik dokihoz
2014. febr. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!