Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi 1-es méretű pelust...

Mennyi 1-es méretű pelust vettetek?

Figyelt kérdés

Vettem már egy kicsi zacskós pamperst. 44 db-os, de ha csak napi 7 db-bal (lehet, hogy kevés lesz) számolok az elmegy kevesebb, mint egy hét alatt.

Van már egy lányom, de ő kis súllyal született (nem volt 3 kiló), vele ha jól emlékszem néhány hétig ezt használtuk (ő 1 hónaposan lett 3,5 kiló).

Szerintetek vegyek még legalább egy csomaggal? Nagyobb kiszerelést, vagy elég belőle még egy ilyen kicsi? Tudom, hogy lehet szülés után is vásárolni, de nyugodtabb vagyok, ha van itthon pelus!



#pampers #1-es méretű pelus #kell belőle
2014. nov. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég most ez, meglátod mekkora súlyú lesz, hogy nő. Én 2 csomaggal vettem, maradt is, már nem tudtam ráadni 2 héttel később. mondjuk az én babám 3800-al született :). A 2-es pelus sokkal kényelmesebb lesz már neki is, meg neked is mert nem fog minden kifolyni:)
2014. nov. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még egy kis csomagot vennék, mert ezt a csomagot viszed magaddal a kórházba-legalábbis nekem a nyáron vinni kellett, nem adott a kórház-akkor meg otthon nem marad egyáltalán.
2014. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
a kórházba 3 napot lesz, az max 15 pelus:).
2014. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mennyi fogy. Kezdetben a lányom napi 10-12 pelenkát használt, a kórházba nem volt elég egy ilyen kis csomagos, úgy vitettem be a férjemmel (mondjuk minket tovább tartottak bent).

Szerintem még egy kis csomagos elfogy ebből a méretből, ha nagyobb súllyal születik is. Én kezdésnek vettem egy kis csomagost, az azt hiszem 43 darab volt, és két 78 darabos Pamperst. Utána kellett még egy nagy csomag az 1-es méretből, mert olyan vékony volt a lányom, hogy igazán csak 5-6 hetes korában nőtt bele. Utána már a 2-es méretet vettem, az is kicsit nagy még rá.

2014. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 csomag 44 db os pamperst használtunk el. 3720 grammal született a lanyom :) a korhàzba mar 2-es méretű pelust adtak neki :)
2014. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rögtön 2-es méretűt vettem, a 3-6kg-ig. Mert nekem azt mondták nagy babám lesz. Nos, 3730-al született a fiam, 52-54 db-os pamperst vittem be, az elég volt a bent töltött 3 napra.
2014. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Még veszek egy kicsi csomaggal, aztán majd meglátjuk, hogy fog-e még ilyen méret kelleni.
2014. nov. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!