Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, és...

14 hetes terhes vagyok, és görcsölök, igaz nem nagyon, de ma bele nyílalt a hasamba, vagyis pontosabban a köldökömbe, fekve volt csak jó, ez normális?

Figyelt kérdés
Magnéziumot szedek, napi hármat. Esetleg a pici kincsem motoszkál odabent? Vagy ismételten a méhszalagok nyúlnak?
2014. nov. 20. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet normális, hisz nyúlnak a szalagok, de lehet probléma is. Lehet a dokid megemeli a magnézium adagot. Szerintem mindenképpen hívd fel. Majd a dokid megmondja, érdemes-e ránézni a babára.


Egyébként első babánál inkább csak a 16 héten kezdik el érezni a babát. Másodiknál már sokkal hamarabb.

2014. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen én is most leszek 14 hetes.

volt,hogy bekönnyeztem és ki is csordult úgy belenyilallt. de én amúgy parázós vagyok. első babám és veszélyeztetett terhes vagyok, úgy,hogy mindenért hívnám a dokit. ha nem múlik el vagy esetleg erősödik akkor mindenképpen menj el kontrollra. inkább küldjenek haza,mert nincs probléma,minthogy utána meg gond legyen mert nem mentél.

Terhes vitamint szedsz? csomó más vitamin is kell a magnéziumon kívül

2014. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia lehet teljesen normàlis is én első babàmnàl a terhességem elejétől görcsöltem a végéig de a biztonsàg kedvéért keresd fel az orvosod. szép babavàràst:)
2014. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!