Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Bencsik mellett Szombathel...

Dr. Bencsik mellett Szombathelyen ki a szonográfus hölgy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt mondják Bencsik már nem csinál 4D baabmozit, és egy szonográfus csaj van mellette? Hol kell bejelentkezni hozzá? Valakinek van tapasztalata, minőség, árak, stb.?

2014. nov. 21. 11:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Be már bejelentkeztem, de elég rosszakat hallottam róla, hogy elég bunkó, meg nem is alapos annyira. Kinek mi a tapasztalata? Megnézi szépen azért a szerveket, stb.?
2015. jan. 5. 08:59
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam érdekes lehet másoknak. Voltunk ott, Stefanits Gyöngyinek hívják a hölgyet, Győrből jár le 1-1 szombaton, ugyanúgy a Bencsik doktor rendelője telefonszámán lehet időpontot kérni tőle. 15000 ft. Aranyos a hölgy, próbál mindent kihozni a helyzetből, persze ha a baba nem akarja, akkor ő sem tud mit csinálni. :) De kiküld sétálni, hátha fordul a baba, és utána visszahív. Kaptunk egy 20 perc körüli dvdt, fényképet, megnézi a gyomrát, veséjét, ujjacskáit, nemét, szívét, méreteit. Erről is írásban ad dokumentációt. Összességében ajánlom mindenkinek, bár mostanában sok választás nincs is Szombathelyen, mert a Dolce Vitás lány is babázik jelenleg.
2015. jan. 19. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!