Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetes kor körül 2...

Ha 12 hetes kor körül 2 szonográfus is kisfiút mondott, akkor mennyire lehetek biztos benne? Első baba, nincs tapasztalatom.

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kisfiunál nem nagyon tévednek :) Nekem 14 és 20 hetesen mondtak fiut, és kukacosom született :) Gratulálok
2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Alig merem elhinni, kisfiút szerettünk volna.
2014. nov. 17. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
12.héten totál biztosan megmondták és fiam is lett. :)
2014. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem "csak" 90%.
2014. nov. 17. 21:04
 5/13 anonim válasza:
Nekem a 13. heti UH-n mondták, hogy fiú és azóta is minden egyes UH-n látszódott. :-) 24 hkm
2014. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De olyan fura hogy ilyen pici korban megmondják, nem? Vagy ez a természetes.
2014. nov. 17. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:

50% :)

Én is az első gyerekemet várom, a 12 héten azt mondta a doktornő: most kislánynak látszik, de ez még "akármi" is lehet. A 19 héten 98-99%-ra mondták a lányt, és most, a 35. héten mondtak egy tuti kislányt.

Ugyanakkor vannak ismerőseim, akik majdnem a terhesség végéig mást vártak, mint ami lett, mondjuk hozzátartozik, hogy ők sok-sok évvel ezelőtt szültek, amikor az uh vizsgálat is gyerekcipőben járt még.

Egyébként amikor a 12 hét után az esélyekről faggatuk a drnőt, azt mondta, 70-80%-os biztonságú a "tippje".

2014. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amikor lánynak mondják, ott még lehet más, mert elképzelhető, hogy van fütyi, csak takarja, olyan szögben fekszik, hogy nem látja. Ha viszont látja, hogy ott van, az már ritkán tévedés szerintem. Persze lehet, hogy a köldökzsinórt látja, vagy árnyékot, de azért Ők ezt elég jól tudják már.

Nekem is a 12 hetesen mondták először, hogy ez a baba nagyon fiúnak néz ki, aztán a 20 hetesen mondta a doki, hogy ez itt a mogyis zacsi, ez meg a fütykös, olyan egyértelműen látszott, hogy lány nevünk nem is volt. Tényleg fiú lett:)

2014. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

általában a lányokat nem szokták fiúnak benézni, inkább fordítva esik meg. amikor fiút mondanak, bitosabb, mint amikor lányt.


nekem Németo-ban 11 hetesen megmondták 98%-ra. de én alapból el sem tudtam volna képzelni, hogy lányom legyen, bele sem tudtam élni magam lányos anyuka szerepbe.

2014. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek végig lányt mondtak, fiú lett..
2014. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!