Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák, mennyit...

37 hetes kismamák, mennyit híztatok eddig? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
17-et híztam a végéig. Az utolsó 2-3 hét már nehéz volt a pocakom. A kiírt nap után egy nappal szültem.
2014. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó hetekben leállt a hízásod,vagy ellenkezőleg,felgyorsult?

Jajjj én már nagyon várom,hogy láthassam a picikém.Mostmár kezd elegem lenni ebből az állapotból,lehet nem hangzik szépen,de igy van :(

2014. nov. 21. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 37. héten szültem, addigra 17 kilót híztam, de az elsü hónapra már lement 10 kiló és azóta is csak megy. 60 kilóval kezdtem a terhességem most 53 kiló vagyok a kislányom 11 hónapos és szopizik még.
2014. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hű nagyon ügyes vagy,gratulálok! :)

Eddig 8kg-ot hiztam,de nem akarom elbizni magam,hisz mindenki avval "nyugtat" majd most az utolsó hetekben jól megindulnak a kilók...azért reménykedek nem lesz igazuk :)

2014. nov. 21. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! 3. vagyok. Én az utolsó időben híztam sokat, mert tele lettem vizzel. 30. hétig még a rendes ruháimat húztam. Tulajdonképp a 34-től a 37.hétig jött rám 12 kiló plusz, ezért is indították meg a szülést.
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia Én ugyan vasárnap töltöm a 37.hetet,de eddig 13 kg-ot híztam.

És köszönöm szépen jól vagyok:)

Boldog babavárást és könnyű szülést:)

2014. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Az utolsó 2 hétben már nem híztam semmit. Kitartás! Jó babázást!
2014. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!