Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 vagy 6+3 hetes terhességné...

6+2 vagy 6+3 hetes terhességnél már kell, hogy legyen szívhang?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg ennyi idős a baba, tehát pont a 14. napon volt a peteérés, nem lehet fiatalabb a terhesség.
2014. nov. 23. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az én kisfiam biztos hogy középidőben fogant. és ennyi idősen nem volt még szívhangja. köv uh csak 8hetesen volt akkor már volt!

most a második babánk szintén középidőben fogant nála 6+5 naposan volt szívhang.

ennyire változó. ha nálatok még nincs szívhang ne légy elkeseredve, köv uh lesz:)

2014. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem még 7+6-on sem volt,pedig biztosan tudtam,hogy mikor fogant.
2014. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak rettenetesen parázok. 7 hetes leszek az UH időpontjában, de szinte biztos, hogy a 17-19. nap körül volt peteérésem. Volt már egy vetélésem, ott üres volt a petezsák, ha nem lesz szívhang, biztos nagyon megijedek. Azért akartam 7 hetesen menni, mert akkor már biztosra mehetek, de utána olvastam csak, hogy ilyen pár napos csúszásnál lehet, hogy mégsem :(
2014. nov. 23. 13:04
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak 8 hetesen volt
2014. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 6+2 hetesen voltam dokinál a menstruációhoz számolva, viszont biztosan tudom, hogy 16.napon volt ovulációm. Akkor még nem látott a doki, "csak" 18mm-es petezsákot és szikhólyagot! Embrió még nem volt. Rá két hétre mennem kellett megint és akkor már 14mm-es embrió volt szívhanggal. Tehát dátumokkal: utolsó menstruációm. 2013.okt.12-ovu: okt.28. Dokinál nov. 25-én voltam, embrió+szívhang: dec.9. :)
2014. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akár csak én írtam volna :)

nekem is volt vetélésem. most épp ezért,pont a 7.héten mentem dokihoz!

pulzálást láttunk,de konkrét szívhangot nem hallottunk,csak susogást. mégis azt mondta a dr,nyugodjak meg,minden rendben!

lényeg,láttam én is a pulzálást!!! több nem is kellett!!!

sok sikert az első uh-hoz:)

2014. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De jó, utolsó, nagyon köszönöm, hogy leírtad, és persze gratulálok! Nekem is elég lenne már a pulzálás is, abból látni, hogy beindult a szíve. Nagyon remélem, hogy én is legalább ezt látom majd, hallani persze még jobb lenne, de nem vagyok telhetetlen, a múltkor még a pulzálásig se jutottunk. Olyan messze van még az a csütörtök...
2014. nov. 23. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:
5+6 hetesen nekem már volt. Ez a baba kora, lombik beültetés volt, onnan tudom.
2014. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mensim szerint 7 hetesen mentem, azonban a méret alapján csak 6+3 voltam. Szívhang még nem volt, csak enyhe pulzálás, az orvos azt írta a papírra, hogy "szívhang sejthető". Persze én is úgy mentem, hogy már tutira legyen, erre kiderült, hogy fiatalabb és bizony még nincs szívhang. A héten egy hét után megyek újra, bízom benne, hogy akkor már lesz. Eléggé meg vagyok én is ijedve, de remélem minden rendben lesz.
2014. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Emlékszem én is annyira meg voltam ijedve,mert 100%-ra tudtam mikor fogant,mert abban az időben csak egyszer tudtunk együtt lenni a férjemmel,és mégis 2 héttel kisebb volt..2 hét múlva rendeltek vissza,a férjem be akart velem jönni,de nem engedtem.Annyira féltem míg várakoztam a soromra.De azóta is minden a legnagyobb rendben,sőt a lemaradást is behozta.Biztos minden rendben lesz.:)
2014. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!