Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A múlt hónap 28-án jött meg az utolsó menstruációm, mindig 26 napra jön. A tegnap kellett volna megjönni de még semmi, még csak foltokban sem, de tüneteim vannak, hasgörcs időnként, extra érzékeny mellek, derékfájás, meg van amikor fázok is. A férjemmel nem védekezünk, és elég sokat voltunk együtt. Nem tudom, ez lehet-e baba, vagy csak én képzelem be magamnak, mivel már nagyon szeretnék. Tesztet még nem csináltam. Köszi a válaszokat.

2014. nov. 23. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztetek,igen lehetsz terhes.Vegyél tesztet.
2014. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes! :) A menszi tünetek nekem is megvoltak mindkét várandósság elején de csak vártam a mikulást és nem véreztem! :) 3-4 nap múlva csinálj tesztet!
2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Bizakodok, hátha most sikerül! :)
2014. nov. 23. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, lehetsz terhes, nekem is voltak mensis görcseim a pozitív teszt előtt. :)

Teszteltél már?

2014. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre volt egy ket csepp barna. Ez nem jo jel :( lehet igy nincs erteme tesztelni. :(
2014. nov. 24. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék még 2 napot és utána tesztelnék, mert a barnázás a beágyazódás jele is lehet!
2014. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon koszonom a tanacsokat!:)
2014. nov. 24. 13:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Most mar biztos nincs baba, verzek rendesen. :(( Talan a kovetkezo honapokba sikerul.
2014. nov. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!