Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Escapelle utan lehetek terhes?...

Escapelle utan lehetek terhes? Mert mar 14 napja kesik.

Figyelt kérdés
A parom nem elvezett belem, biztonsagi okokbol azonban vettem Escapelle-t. A mestruaciom 2 hete kesik, es a ket tesztbol a masodik csik mindketszer nagyon halvany. Nem szeretnek gyereket, de 3,5 hetesen az orvos mar tud biztos pontot adni? Koszonom

#menstruáció #terhesség #Escapelle #halvany csik a teszten
2014. okt. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van halvány második csík, akkor az pozitív.
2014. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tegyel fel kepet a netre a tesztrol de az orvos biztos latja
2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete késik, akkor az nem 3.5 hetes, hanem min. 6 hetes terhesség már, mert az előző mensihez képest számolják a terhességi heteket. A teszt, ha halvány is, akkor is pozitiv, ha nem egy, hanem két csík van rajta. Menj orvoshoz, mielőbb!
2014. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A halvány 2csík, az már mindenképpen pozitív!

menj el orvoshoz mindenképpen!

2014. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálunk a gyermekáldáshoz.
2014. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat... Elmentem orvoshoz. Valoban pozitiv volt a teszt, es 5 hetes terhes vagyok. Hat ennyit az esemeny utanni tablettakrol :/
2014. nov. 2. 01:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lesz?

Nem rég kellett bevennem ilyet nekem is.

Most (ma) kéne megjönnie, fáj is a hasam,pár napja,de kicsit izgulok. Még így is..

2014. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!