Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktiv fufo vagyok. Kb 5 hetes...

Aktiv fufo vagyok. Kb 5 hetes terhes vagyok. Le kell allnom a futassal a baba erdekeben? Vagy nem art a babanak ha kocogok heti 2-3 szor?

Figyelt kérdés
Mivel sajnos en a levegotol is hizom ezert a futas szinte az eletem reszeve vallt, bar ez mar a masodik terhessegem, de nemszeretnek tulsagosan meghizni, persze a babuci egeszsege a legfontosabb, de nemszeretnek 20-30 kilot felszedni... Szerintetek a kocogas arthat a babanak?..foleg igy az elso 3 honapban?

2014. nov. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha mértékkel eszik valaki, nem hiszem, hogy 20-30 kg-ot hízik...Néha én is eljártam kocogni, de csak az első 4-5 hónapban.
2014. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szobabiciklizek.Próbáld ki.
2014. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csiß válasza:
Szerintem jobb lenne ha az orvosodat kérdeznéd ezügyben..Nem hiszem,hogy terhesként itt kéne tanácsot kérned.Ha valaki hülyeséget válaszol (te meg követed esetleg) akkor a születendő gyermeked sínyli meg..
2014. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso en csak velemenyekre es tapasztalatokra vagyok kivancsi...nyilvan megkerdem az orvosom, de csak 4 het mulva megyek...
2014. nov. 23. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én átváltottam gyors gyaloglásba. Konditerembe emelkedőre raktam a futópadot, és azon lépkedtem fel.
2014. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a második trimeszternek is a végéhez közeledsz, végül folytattad a futást?


Az elsővel én a 30. hétig eljártam kocogni (a végén már csak nagyon rövidet és csiga lassan).

Most a másodikkal még futom a heti kétszer 5 kilométert. Az orvos azt mondta, ha hozzá vagyok szokva, folytassam, de ha fáj/rosszul esik hagyjam abba. Évek óta járok futni, az első gyerekem előtt is már rendszeresen csináltam. Most még jól is esik, nyilván ha elkezd nőni a hasam, lassítok a tempón.

2015. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!