Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS.! Kőkemény a pocakom...

SOS.! Kőkemény a pocakom szüntelenül és picit fáj is elég kellemetlen már zavar mert egész nap ez volt. és ha baba mozog akkor ott szúr nyilal is. Menjek orvoshoz most azonnal? Vagy várjam meg a reggelt?

Figyelt kérdés
TAPASZTALATOK? VOLT MÁR ÍGY VALAKINEK?

2014. nov. 23. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb.4-5 napja volt ilyen.Vettem be magnéziumot,lepihentem 1-2 órára és rendeződött.Vettél be már magnéziumot?Mennyit?Hány hetes vagy?
2014. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja 38 hetesek vagyunk
2014. nov. 23. 21:10
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor már magnéziumot nem lehet szedni , doki mondta
2014. nov. 23. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen ebből már bármi lehet,ha nem múlik,én bemennék a kórházba.Ki tudja,lehet már haza sem jössz baba nélkül.
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valóban nem lehet akkor már szedni.
2014. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen tényleg nem lehet szedni, de nálad már az sem baj ha ez a szülés megindulását jelzi. 38 hetesen az pont ideális. Ha nem múlik és fáj is körbe, a derekad meg mindened, akkor doki. Na de nehéz ezt így leírni, mert mindenkinek más érzés. :)
2014. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!