Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki egész terhessége...

Van olyan aki egész terhessége alatt a pocaklakóját nem olyan erősen, intenzíven érezte mozogni mint ahogy a "nagy könyvben" meg van írva?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mert olyan intenzíven a 25. hét előtt nem nagyon lehet szerintem érezni, sőt, én csak a 30. hét után kaptam az igazi nagy rúgásokat tőle.
2014. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én pocaklakóim nagyon erősen mozogtak,rúgtak.A tesóm viszont gyengén érezte az ő kisfiát végig,mert utólag kiderült,sok volt a magzatvize.De függ a test alkatodtól,és attól,hogy a lepény első vagy hátsó tapadású.
2014. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok,hátsó falú lepény.szoktam érezni ,de nem olyan erősen mint ahogy mások mondják,igazából este fürdés után amikor lefekszem akkor szokott erősebben mocorogni,napközben érzem de nem erősen!!Első baba így nincs viszonyítási alapom :)
2014. nov. 25. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. nálam ez van. Elülső fali lepény, de szinte alig érzem a babát. Mostmár jobban mint eleinte, de egyszer sem éreztem még olyat, amit le szoktak írni, hogy mennyire fájdalmas tud lenni, meg hogy állandóan mozog. A miénk naponta 2-3szor maximum bejelntkezik, de akkor sem őrülök bele, épp annyira van jelen, hogy ne felejtsem el, hogy terhes vagyok. :D Inkább feszíti magát és sokat alszik.

34hkm

2014. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!