Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma éjjel ahányszor felkeltem,...

Ma éjjel ahányszor felkeltem, mindig azt éreztem, hogy viszket a hasam alja, de ahogy odanyúltam megvakarni éreztem, hogy kemény és ez egész éjjel így volt, ahányszor felkeltem. Normális dolog ez? 28 h ikres

Figyelt kérdés
3x2 magne b6-ot kell szednem, de ilyen még eddig nem volt, hogy éjszaka erre keljek fel.
2010. márc. 17. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, nyúlik a bőröd, kenni kell!!!
2010. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a viszketésre gondoltam, hogy normális-e, mert azt tudom, hogy nyúlik a bőröm, hanem, hogy felkelek többször arra, hogy keményedik a hasam, az már mellékes, hogy viszket, csak eddig nem keltem keményedésre.
2010. márc. 17. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, és rendszeresen arra ébredek éjjel, hogy kőkemény a hasam. Ne aggódj, ez normális dolog, a többi terhességemnél is így volt már ilyen terhességi korban. Persze azért mindenképp említsd meg az orvosnak, főleg, mivel ikres vagy, biztos ellenőrzi majd a méhszájadat.

A rendes Magne B6-ot szeded? Mert ha annak a magnéziumtartalmát (50 mg) számoljuk, akkor én napi 10-15 szemnyit szedek, és így is nagyon sokat keményedek... Kérdezd meg az orvostól, elég-e ez a magnézium mennyiség!

És kitartás!!!

2010. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a rendes magne b6-ot szedem. Ma megyünk az orvoshoz du és mondani fogom neki, meg megkérdezem, hogy ha mást nem, akkor valami erősebb magnéziumot nem lehet-e szedni, bár majd úgyis mond rá valamit. Olyan ijesztőek ezek a hírtelen fellépő dolgok.:S A sima keményedésem is úgy kezdődött, hogy gőzöm nem volt róla, hogy milyen, majd egyik napról a másikra olyan volt, hogy wc-re alig tudtam kimenni egész nap, mert nem bírtam kiegyenesedni sem, annyire keményedtem, akkor emelték a magnéziumot is.
2010. márc. 18. 08:31
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a biztatást!
2010. márc. 18. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok újra. Nekem is nagyon brutálisan be tud keményedni, szinte néha még én is megijedek, igazából csak azért nem, mert már negyedjére csinálom. De én is szokszor "mozgásképtelenné" válok az összehúzódásoktól 1-2 percre. És hát ha ikrekkel lennék terhes, én is biztos jobban izgulnék minden miatt. De azóta már biztos a dokival is beszéltél...

További kellemes babavárást! (Picit irígyellek az ikrek miatt, mert túlzottan nem szeretek terhes lenni, viszont sok gyereket szeretnénk. Tök jó, ha vki egy terhességgel kap kettőt!)

2010. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvoshoz és megemelte a Magne B6-ot 4x2-re és mondta ha fekvés közben 1 óra alatt 6-szor bekeményedik akkor menjek be a körházba és akkor infúzióba fogom kapni a magnéziumot. Amúgy hál' Istennek C2000 az "állapotom" (nem tudtam máshogy fogalmazni:D), de ez már lehet, hogy természetes is így 28 hetesen.
2010. márc. 20. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!