Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek már lehet hallani?

Szerintetek már lehet hallani?

Figyelt kérdés

Egy mama újságban olvastam, hogy a 16. hét környékétől, már sztetoszkóppal is lehet hallani a baba szívhangját.

Most vagyok 15 hetes, szerintetek rápróbáljak?Ti próbálkoztatok ilyennel?


2010. jan. 30. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért a sztetoszkóp más,mint a doppleres bébidob amit a terhesgondozáson is használnak.

De egy próbát megér,max a bélmozgásaidat fogod hallani:)

2010. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam rápróbálni, mert az újság is sztetoszkópot írt. Hátha....
2010. jan. 30. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi szoktunk hallgatózni. El lehet kapni. Anyukám mindig megtalálja, mások kevésbé. Az a lényeg, hogy mindent ki kell kapcsolni, és nagyon kell koncentrálni!
2010. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hiába:) Nem hallani semmit:(
2010. jan. 30. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még egy picit korai. Én 18h vagyok. Előző.

Próbálgasd, néha, de ne aggódj, ha nem hallod. Nekünk is sokszor elúszik. Keresgélni kell.

2010. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia! mi most léptünk a 19. hétbe és pénteken kaptam én is egyet kölcsön. sajnos a szívhangot még nem sikerült vele elcsípnünk, de a mocorgást és úszkálást már igen :) remélem a szívdobbanás is jön majd! ha szeretnéd magad megnyugtatni, akkor kérd meg a védőnénidet, hogy mutassa meg - nekik van egy uh alapon működő szívhangkeresőjük! én többször kértem már, mindíg segített! boldog babavárást!
2010. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok,ugyan ezt írtam én is a kérdezőnek...

Nem ultrahang alapon működik ugyan a bébidob hanem doppler elven de mindegy.

Sztetoszkóppal majd csak akkor lehet hallani a szívműködést,mikor harmadik trimeszterbe léptek,akkor sem mindíg mert úgy kell fordulnia a babának a pocakban,hogy a köldökünk felé essen a mellkasa.Ezt viszont ugye nem a kismama szabályozza:)


Aki azt írta,hogy hallotta mégis korai terhességben a babája szívét,inkább a sajátját hallja,hiszen a magzatvízből az hangzik erősebben vissza.


egy eü-s.

2010. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!