Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyás egyszer-egysz...

Rózsaszín folyás egyszer-egyszer a 12. hét előtt mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek mi lehet a gond?

Kapom az Utrogestant, a nyálkahártya UH-n szép, petezsák szabályos volt az 5. héten, szikhólyag látszódott.

Általában 2 naponta fordul elő, hogy kicsit rózsaszínes folyás jelentkezik, ez kitisztul, és elmúlik. Ilyenkor kicsit fáj a derekam is. Magnéziumot is szedem erre.

Tippek?


2014. nov. 26. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem Utro-t, nem volt mellette rózsaszínes folyásom hálisten. Ha lett volna, mentem volna a dokihoz. Lehet, hogy meg kell emelni az adagodat, mindenképpen menj el egy orvoshoz.
2014. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos, azonnal! Utro mellett nem szabadna egyáltalán vérezned!
2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2x vetéltem nagyon kicsi mennyiségű rózsaszínes folyással. Hihetetlen, de akármennyire kicsi a folyás mennyisége, jelezhet magzat elhalást. Nekem sajnos nem volt esélyem se, mert ahol élek, nem kezelik ezt:( Mennj orvoshoz, biztos emelni kell az utrót.
2014. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utroból már a maximumot használom, emelni nem lehet. A doki azt mondta, hogy csak akkor jelentkezzek, ha erős vérzés jelentkezik. Nem azt mondta, hogy nem vetélhetek el, de mivel megtesznek jelenleg is mindent, már mást nem fognak tudni tenni. Hát felkészültem mindenre azt hiszem. Jövőhéten megyek hozzá, minden kiderül.


Még azt hagy kérdezzem meg, hogy akinek kevés volt a folyás, annak folyamatosan volt, de kevés, vagy mindig elmúlt és újra kezdődött?

2014. nov. 29. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az első vetéléssel folyamatos volt, de nagyon nagyon kicsi, épphogycsak a papíron volt. 2. vetéléssel 2-3 napig volt egy nagyon kicsi, aztán nem volt. Visszavezethetőleg akkor haltak el a babák.
2014. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanebben a cipőben járok. Veled mi történt?
2014. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem láttam a kérdést.


Úgy néz ki, hogy egy haematóma okozta a bajt. Amikor a doki megnézett, már csak 3 mm-es volt, és a petezsák alatt, elvileg jó helyen.

2014. dec. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!