Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhesen,20mm nyálkahár...

5hetes terhesen,20mm nyálkahártya és felritkulás a hüvelyi UH-n ugye jó jel?

Figyelt kérdés

Elküldtek vérvételre,(holnap lesz leletem.) de sírva jöttem ki a rendelőből, mert az orvosom azt mondta, hogy ez semmit nem jelent, az is lehet, hogy méhen kívüli. Ez nekem elképzelhetetlen, ha a nyálkahártya vastag.


Péntekre nem vártam, múlt szerdán halvány, de egyértelmű pozi teszt, tegnap sokkal erősebb, a kontroll csíknál egy pici hajszállal világosabb. Mindkettő esti vizelet. Azonnal kijöttek a csíkok. Aggódjak, vagy keressek másik dokit? :)


2014. nov. 26. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,holnap a vérvételből minden kiderül.
2014. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Igazából nem hiszem, hogy méhen kívüli terhességnél más lenne a lelet, mint sima terhességnél, hisz mindkettőnél termelődik hcg. Vagy rosszul tudom? Az is lehet :) Amúgy teljesen igazad van, biztos, hogy nyugodtabb leszek kezemben a papírral. :):) Az mondjuk tuti, hogy baba van, nem lesz magától pozi egy teszt sem :)

Az érdekelne legfőképpen, hogy ha a méhben van felritkulás, akkor miért gondolt méhenkívülire? Egyszerűen felfoghatatlan ez számomra...

2014. nov. 26. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még most gondolkodj el a dokiváltáson, mert ez halálra fog stresszelni téged a terhesség alatt! A méhen belüli felritkulás méhen belüli terhességre utal. A nyálkahártya vastag lenne méhen kívülinél is, mert a progeszteron attól még termelődik, hogy nem méhen belül van a baba, de a felritkulás más téma. Eleve alapnak kéne lennie, hogy nem rémít halálra senkit, amikor nincs egyértelmű jele annak, hogy baj van. Nincs itt semmi gond, annyi, hogy korán mentél. És tényleg keress másik dokit, addig pedig nyugodj meg, mert a stressz árt a babának :)
2014. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

4 hét 6 napos voltam mikor előszőr elmentem vizsgálatra.Nálam is csak felritkulást látott akkor a doki,de fel sem merűlt a méhenkívűli gyanúja.

Mondta hogy terhes vagyok és 2 héttel később kellett vissza mennem.

Akkor már volt szívhang is.


Szerintem a vérvételből azt nézik méhenkívűli-e a terhesség.

Olyankor iszonyú magas a hcg szint még ilyen kis terhességnél is.

De ez nálad kizárt,mert a felritkulás a méhedben van.


Boldog babavárást :)

2014. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi!!!!:)
2014. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

én 4hét pár naposan voltam először,kicsit korán.. :D

14mm volt a nyálkahártya,már arra is azt mondta a doki,hogy bíztató!

7hetesen mentem vissza,volt már minden ami kell :P

36hkm

2014. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Érdeklődnék, mi lett veletek? Én is ugyanebben a cipőben járok 4hét 6 naposan. 17mm nyálkahártya valamekkora felritkulással, jobb petefészekben cisztával, 2000 hcg-vel.. Azt mondta, hogy mivel petezsákot sehol nem lát, így a méhen kívüliséget nem tudja kizárni. (nem akartam ilyen korán orvoshoz menni, de volt egy napos barnázásom, ami a +progeszteron óta el is múlt). Valóban van okom félni? :(
2019. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam privit
2019. febr. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!