Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kecskeméti terhesgondozóban...

A kecskeméti terhesgondozóban adnak-e UH fotót?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek a 12 hetes-re és érdekelne,hogy leharapják-e a fejem a kérdés hallatán..Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 27. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem adnak... örülj ha megnéznek a kérdésekre nekem korrektül vàlaszoltak de nem lettünk puszipajtások. Ja a legdurvàbb hogy még te sem làthatod a monitort!!! És nem mehet be veled senki...
2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jól van,akkor megint Álomországban jártam.. :( Modern környezet rendszerváltás előtti emberekkel..Csodás.. :D

Köszönöm a válaszod!

2014. nov. 28. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos :-(
2014. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem adnak, de annyira gagyi a gép, hogy nem is érnél vele sokat. Én ezért jártam magánúton, tudom, hogy rohadt drága (és tök jogos lenne, hogy tb-s alapon is járna legalább egy nyamvadt kép), mert ott legalább foglalkoztak velem, képet is adtak, ha kértem, meg ha nem is kértem, végig tudtam a monitoron követni az eseményeket, és nem mellékesen klasszisokkal jobb minőségben.
2014. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
...és megkérdezhetem,melyik dokihoz jársz?:)
2014. nov. 30. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Bakóhoz.
2014. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, de magánúton ultrahangra? A Bérczi Ildikóhoz.
2014. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem elég hogy te nem láthatod a babydet, senku be nem mehet veled, fotó nuku és még bunkók is!
2014. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!