Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e itt 19 hetes, vagy...

Van-e itt 19 hetes, vagy félidő körüli kismama? Hogy vagytok? Esteleg kecskeméti?

Figyelt kérdés
:)

2014. jún. 20. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mekkora egy 19 hetes kismama hasa? Szerintem van nekem is akkora. F, Kecskemét. :D
2014. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én éppen 19 hetes vagyok, akkora a hasam, hogy még nem merik megkérdezni, hogy terhes vagyok-e, mert egy jól behízott hasnak is megfelelhet. Egyébként teljesen jól vagyok, csak fáj a derekam néha, és te hogy vagy? Amúgy budapesti vagyok
2014. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves 'F': :D

Kedves második válaszoló! Én vasárnap töltöm a 19 hetet. Nekem már látszik egy picit a babapocak is, volt aki már ismeretlenül is rákérdezett, de láttam a 'rizikót' a tekintetükben. Nekem is jól körbepárnázta magát a kislányom. :) Jól van, hát ennek van itt az ideje. Te tudom már a bébid nemét? Mi most tudtuk meg kedden. A dokim azt mondta kérdezzem meg a kórházban is, kedden megyek oda ultrahangra, de Ő 90%-ra mondta. :) Kaptam a fenekéről képet. :D

2014. jún. 20. 09:59
 4/17 gabszem ***** válasza:
szia én kecskeméti vagyok és 22 hetes, kisfiuval. nekem jo nagy a hasam, de ez nekem a 2.terhességem. van egy 2 év 4 hos kislányom. az első terhességemnél ilyenkor még sokkal kisebb volt a hasam, a végén se volt nagy pedig több mint négy kg volt a kislányom. Ki a dokid?
2014. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is kecskeméti vagyok,de csak 6 hetes,most kezd hányingerem lenni...Mit tudtok a szülészet átköltözéséről?
2014. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Gabszem! Gratulálok a kisfiadhoz! :) De jó kislány után egy kisfiú... :) Nekem Ő lesz az első bébim. Igen, Én is hallottam, hogy a második gyerkőcnél hamarabb látszik a poci és nagyobb is. Nekem Horti a dokim. Megvagyok vele elégedve eddig , bár sok viszonyítási alapom nincs. Neked?


Kedves utolsó válaszoló! Gratulálok a bébidhez! Neked első babád lesz? Még reggelente Nekem mindig van hányingerem. Voltál már dokinál? Az átköltözést hallottam már Június végére is, most a legújabb az október vége, november eleje. A védőnőm mondta. November 16-ra vagyok kiírva, de egy héttel mindig idősebbnek látják a babát, szóval lehet pont a felfordulásba fogok szülni.

2014. jún. 20. 10:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Én is kecskeméti vagyok. (vasárnap a 31. hétbe lépünk) Én úgy tudom, hogy július 31.-ig kaptak határidőt...de senki sem tud biztosat mondani. kicsit elkeserítő.
2014. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

31. hét? Azta de szuper! Akkor már nem sok van. :)

Akkor ismét egy új időpont. Egy kicsit már nevetséges amúgy. Hogy engedheti ezt meg magának egy megyei kórház?

2014. jún. 20. 14:05
 9/17 gabszem ***** válasza:
védőnőm szintén juli 31-et mondott a költözésre. nekem a Seregély Attila a dokim. nagyon jofej. az első babám Pesten szültem egy frissen felújitott kórházban. remélem mire szűlök tényleg az uj részben lesznek már.
2014. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok,6 hetes kismama,vagyis inkább 5,5(Betti)


Dokihoz júli 1-ére kértem időpontot,remélem addigra már lesz szívhang is.Harmadik baba egyébként,két kisfiam van,most nagyon reménykedem egy rózsaszín babában.

2014. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!