Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt terhesség alatt...

Kinek volt terhesség alatt hasmenése? És azt hogyan kezelte, meddig tartott?

Figyelt kérdés
Nekem ez állandó probléma,az idegtől.Mert félek minden orvosi vizsgálattól,föleg a vérvételtöl és annyira bestresszelek,hogy hasmenésem lesz.Még nem estem át az elsö vérvételen és aggódom.Mit tanácsoltok?
2010. jan. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 26. héten vagyok, de nekem is gyakran megy a hasam. Megkérdeztem a dokit, és azt mondta, napi 3x-i híg széklet még belefér.
2010. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz :) nekem kezdettől fogva folyékony a székletem (nem az az igazi hasmenés, de közelít) és naponta többször... kérdeztem, normális, amúgy is gyakran volt, bármi történt velem... jó vagy rossz élmény. én nem kezeltem, mert annyira nem volt extrém, inkább örülök neki, mert mi ez ahhoz képest, akiknek meg kell küzdeniük az állandó székrekedéssel a terhesség alatt ?! ez sokkal jobb hidd el! 37.hetes
2010. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...nekem azért ez a kicsit híg is kellemetlen...
2010. jan. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!