Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 40 hétben járok és nem...

A 40 hétben járok és nem indul meg a szülés. Egy ujjnyira vagyok tágulv de már egy hete. Azt mondta az orvosom ha hétfőig nem történik semmi akkor meginditja. Nagyon félek, milyen az?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van. Burkot repeszt, kapsz oxitocint, amik hatására fájásaid lesznek. Esetleg kézzel fog tágítani. Nem akarlak rémiszteni, de ez elég fájdalmas dolog.

Mindenesetre, ha nem indul meg, akkor muszáj közbeavatkoznia az életet miatt.

Próbálj beszélni a kicsivel! Tudom, hogy furán hangzik, de volt 2 barátnőm is, őket is ezzel fenyegették, és ők nagyon intenzíven elkezdték a kicsiket arra kérni, hogy induljanak el, és elindultak.

Sokszor a szülés 2 okból nem következik be:

- az anya nem tudja elengedni a kicsit

- a kicsi nem akar még megszületni.

Készülj fel te is lelkileg a szülésre, arra, hogy anya leszel, és készítsd fel őt is a kinti világra. Tudom, hogy furán hangozhat, de hidd el, megérti és hallgatni fog rád!

Sok sikert a szüléshez!

2008. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En is igy vagyok,en sokat setalok azt mondjak hogy jo ra,engem az orvos tagitoot a multkori vizsgalatnal nem kkellemes de ki lehet birni,azt mondjak aszulesi fajdalmak sokkal fajdalmasabbak de megis mindenki tulesik rajta .Sok sikert egy 39es fel hetes kismama..
2008. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!