Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszmeletlen szelgorcs! Mit...

Eszmeletlen szelgorcs! Mit tegyek? 32 hkm

Figyelt kérdés

Hali!

Segitsetek legyszi!!

Ittam tejet, es ra nemsokara olyan eros szelgorcs hascsikaras kapott el hogy azota se allni se ulni nem birok csak fekszem mert igy egyaltalan nem faj.

Amint megmozdulok olyan erzes van a beleimbe hogy majd szethasad es eszmeletlenul csikar. Vettem be espumisant de sajnos semmi hatasa. Erzem hogy jonne ki a levego..de nagyon nehezkesen tavozik egy pici..olyankor egy picit jobb. Nen tudom mit lehetne meg ezzel kezdeni mert szethasadok.

A pici mozog ugyanugy. Ja sajnos a tej elott bement egy kis mandarin..esetleg ez is okozhatta.

Irjatok legyszi! Koszi



2014. nov. 28. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Guggolás
2014. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be SOK Espumisant. Szimetikon a hatóanyag, nem szívódik fel, lehetetlen túladagolni.
2014. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszonom a valaszokat!

Halisten 5 espumisan egy kis fekves es guggolas meghozta a hatast!:)

Jo nem teljes mertekben..de azert mar fel birok kelni az agybol.

Folyamatosan tavozuk a levego kis mennyisegekben, hatha a vegere egy hasmenes rendbe hoz!

Koszi megegyszer!!

2014. nov. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!