Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevéreztem, frontin 25mg...

Bevéreztem, frontin 25mg nyugtatot irt ki a doki. Terhesség alatt ez mennyire káros?

Figyelt kérdés
Este veszek be belöle felett mennyire káros, szedi, szedte már valaki?
2008. aug. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én sokáig szedtem frontint, mielőtt terhes lettem volna, de az orvos azonnal letiltott. Azt mondta semmenyi mennyiségben ne szedjem. Úgy látszik orvosa válogatja. Én nem merném bevenni. Én is véreztem, sokszor és sokat, de fel sem merült, hogy nyugtatózzak. Próbálj egy csésze nyugtató hatásu teát inni inkább, vagy langyos tejet.
2008. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pipolphent és seduxent nyomnak a kismamák kezébe, ha valami gond van vagy ilyesmi. Megmondom öszintén engem műtöttek, és a posztoperatív helyzetben még beszedtem néhány szemet, de én sem tartom nrmálisnak a nyugtatót, úgyhogy azóta sem szedtem be. Nem ér annyi stressz, illetve próbálok nem arra gondolni, hogy idegeskedjek :) A helyedbe csak akkor venném be, ha szükségét érzed. 24 hetes kismama
2008. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szedném be, helyette vennék a patikában homeopátiást pl Sedatif PC. Üdv: Andi
2008. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

homeopátiás kifejezés "nem egyenlő" az ártalmatlan kifejezéssel.


Miért akarjuk felülírni az orvos javaslatát?

Persze itt nincsen felelősség...

2016. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!