Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap és ma este is fájdogál...

Tegnap és ma este is fájdogál a hasam, jobb oldalon köldök vonalában. Olyasmi érzés, mint amikor futáskor beszorul a levegő. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany hetes terhes vagy?
2008. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja! Bocsi, ez csak nekem természetes:-)!

16. hetes vagyok

2008. aug. 15. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen kis nyilalgatásaim vagy mik nekem is vannak. Nekem azt mondta nődokim, hogy nyúlnak a méhizmaim, és hogy ha kellemetlenné válik, vágódjak hanyatt vegyek be magnéziumot, rosszabb esetbe nos-pa-t. Szoktam egy kicsit maszírozni is, és a levegőt is egyenletesen veszem, valahol ezt is olvastam, hogy számít az izom lazulásához.


Bár én nem vagyok orvos, de ha úgy érzed, hogy valami baj van, akkor inkább menj be orvoshoz, ő eldönti, de ők is max magnéziumot adnak, és leszedálnak, hogy feküdj benn egy kicsit, jó esetbe meg legyintenek és hazaküldenek hasonlókkal mint én mondta.


Boldog babavárást: 24 hetes kismama

2008. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem gondolok nagy bajra. A magne B6-ot szedem. Valószínű, hogy estére elfáradok. Legalább is a férjem szerint.

Sokat is nőtt hirtelen a pocakom:-)

2008. aug. 16. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetes vagyok és pont a napokban éreztem ezt, még mondtam is itthon hogy olyan furcsán fáj a hasam mintha beszorult volna a levegő.Anyukám szerint ez természetes , mivel rendeződnek ott bent a dolgok. Nekem is nagyon nő a pocakom! Magne B6-ot is szedek 3×2 szemet.Egy kis pihi jót szokott tenni.
2008. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!