Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség legeslegelső...

Mik a terhesség legeslegelső jelei?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jon meg a vart idoben. ezelott semmi.

2. hanyinger, emelyges, izleles, szaglas valtozasa, hangulatingadozas, hanyas


a 2. pobtban leirtak egyenileg elteroek

2014. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A férfi benned.
2014. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A menzesz elmaradása előtt nem nagyon van jele, utána hányinger, hányás, hasmenés, mellfeszülés, sok-sok pattanás... De egyik tünet sem törvényszerű, van, aki vérzik is kicsit, és rosszul sincs, van, aki meg kiszáradás veszélyével kerül kórházba a sok hányás miatt...
2014. okt. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Misszabza ***** válasza:

A fent leirtakon felül még a menses elmaradása előtt a pecsételő vérzés is jele lehet a beágyazódásnak!


Mellfeszülés. Amúgy egyénileg eltérő.

És létezik olyan is elég sokszor hogy még menstruál az illető akkor is ha pár hónapos terhes közben !

2014. okt. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ez teljesen eltérő. Én a második lányommal semmit nem érzékeltem abból hogy kismama lennék. Semmi bajom nem volt az ég világon. Jobban voltam mint máskor. Viszont az ötödik csajszim nál már felkelni nem tudtam annyira rosszul voltam. Ja a harmadik lányommal colt annyi még hogy vele kórházban voltam kiszáradás miatt annyit hánytam. Szóval ez attól függ orvosok szerint hogy mekkora a hcg a szervezetben és hogy reagálsz rá.
2014. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
MEnstruáció kimaradása, mellfeszülés, "mindjárt megjön" érzés.
2014. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb ciklus 17. napjától a 23-ig szúrkált a hasam, volt hogy nagyon. Ezen kívül már ugyan ebben az időben éreztem azt a hasfeszülést, görcsölgetést, ami hasonló mint amikor később keményedik a pocak. Ha nem lett volna már két terhességem nem hiszem hogy be tudtam volna azonosítani, de így egyértelmű volt hogy megfogant a baba :-) Szóval mindez már jóval a nemvárt előtt.
2014. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legelső tünet lehet a beágyazódáskor jelentkező vérzés még mensi előtt, de ez aránylag ritka.


Nekem mikor meg kellett volna jönnie úgy fájdogált a hasam és a derekam, mintha már véreznék és bevettem volna a görcsoldót, holott nem volt semmi vérzés és a fájdalom sem erősödött. Ekkor kezdtem gyanakodni. Aztán a pozitív teszt után néhány nappal feszülni kezdtek a melleim, de napközben nem tűnt fel, inkább csak nem tudtam oldalt feküdni tőlük este. Majd 6 hetesen jött a hányinger. A mellfeszülés közben elmúlt 2 hétre, és 7 hetesen jött vissza.

2014. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Viszont nem rég menstruáltam és utána 1-2 nappal feküdtünk le a párommal.

És ilyen enyhe szurkálódást érzek a hasamban , és felkeltem és rosszul voltam(szédültem,enyhe hányinger).

Tesztet még nem csinálok,nagyon korai lenne.

Ez jelenthet terhességet?

2014. okt. 2. 10:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, egyszer igy estem teherbe a menses után 1-2 nappal, igaz sajna elment a baba.. de attól is függ hogy végigcsinálta-e a pasid benned..

nekem volt beágyazódási vérzés kevés rozsaszínes innen tudtam hogy most ágyazodott be,és szurkált a hasam alja oldalt ha hirtelen mozdultam.. 7hkm

2014. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!