Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen megtudja mondani a...

12 hetesen megtudja mondani a doki a baba nemet? Van koztetek Angliaban elo kismama?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg tudjak mondani!
2014. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, de nem jellemző. Nagyban függ a baba helyzetétől. Ha mond is nemet, azt is inkább úgy, hogy "valószínűleg" ez vagy az.
2014. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de jo lenne :) bar meg csak 6 hetes vagyok de angliaban elek meg most es itt 12 es 20 hetesen van ultrahang.viszont 18 hetesen koltozunk vissza magyarorszagra es itt szeretnek a kicsinek mindent megvenni
2014. nov. 30. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad... nekem is van ismerősöm, ugyan az a dokink, neki 12 hetesen meg tudta mondani így 13 hetesen úgy mentem, hogy "na ma végre megtudjuk". Így picit csalódott voltam, hogy nekem nem, úgyhogy szerintem ne úgy készülj. Én most vagyok 17 hetes, jövő héten megyek újra, mostmár csak remélem, hogy sikerül megkukkolni. :)
2014. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mar van egy kisfiam nala 16 hetesen tudtam meg hogy fiu lesz
2014. nov. 30. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 szer szultem Angliaban es mindketszer beprobalkoztunk hatha.... Mindketszer azt mondtak ennyi idosen ok meg nem mondanak semmit, majd a 20 hetesen. Kerdeztem mi van ha akkor nem latjak? (nincs tobb uh ha minden rendben veletek) azt mondtak akkor vagy megvarjuk a szulest vagy elmegyunk babamozira.
2014. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) Itt akkor nem mondjak meg. Ilyenkor meg nem is biztosan latni. Legy turelmes, vagy menj el magan ultrahangra. Otthon is a 15-16 hettol mondjak meg! Egeszseges babavarast!
2014. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy Angliában élő ismerősöm mondta, hogy nekik sem mondták meg a 12 hetes ultrahangon, de nem úgy, hogy nem akarnak jósolgatni, hanem úgy, mintha tiltva lenne nekik. Magánúton amúgy megmondják, ők is oda fognak majd menni.
2014. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Angliában élek, itt született a kisfiam és most ikreket várok. Nem mondják meg 12 hetesen. Velem annak idején közölték, hogy a 12 hetes uh nem ezért van. Majd a 20. heti. Kitartás, türelem! :)

2014. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kisebbik gyerkőcöm Angliában született. Jól írják előttem, itt a 12. heti ultrahangon nem mondanak semmit. Nekem is azt mondták, hogy majd a 20. héten, ha meg akkor nem látszik, menjek el 4d-re.
2014. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!