Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány csomag pelenkát érdemes...

Hány csomag pelenkát érdemes szülés előtt megvenni? Illetve milyen méretben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomag 1-est és egy csomag 2-est vettünk. Aztán vettünk még egy csomag 1-est, mert még az kellett, de barátnőmék már utána nem vettek, rögtön a 2-es jött. Kiszámíthatatlan, de sokat ne vásároljatok be, mert nőnek, mint a gomba! :)
2014. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napi 6-8 pelus megy el. én a 43 dbos pampers newbornbol (2-5 kg) vettem 5 csomagot. mikor az elfogyott már 4 kg volt ugyhogy valtottam a 2-esre (3-6 kg).
2014. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 100 db 1es pelust vettem és 100db 2est.:)
2014. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán 2 csomag fehér Pamperst vettünk 1-es méretet, utána váltottunk 2-esre, ahogy elérte az alsó súlyhatárt. Az elején tényleg sok pelus fogy, napi 7-8 db is simán.
2014. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom sokáig értsd 3 hónapos koráig 1est használt.de ő kis vékony.fiam pedig kb 1,hoig használta az egyes pelust.lányom 4essel szobatiszta lett 11 kilosan.,fiú most másfél éves s 4est használunk.neki még minimum egy év pelus kell.
2014. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő gyereknél 1 csomag 1-est vettünk és 1 csomag kettest. Kisfiamnál kellett még 1 kis csomag 1-es miután hazajöttünk aztán már a 2-eseket hordta. Kislányomnál még egy nagy csomag 1-es kellett, utána már 2-est adtam rá.

Vegyél 2-est is, én mindig vettem egyel nagyobb méretet is hogy legyen itthon, mert képesek ám egyik napról a másikra akkorát nőni, hogy reggel már arra eszmélsz rá hogy már nem is jó a 2-es hanem 3-as kell.

2014. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is 1 normál csomag 1-est, és egy megapackos 2-est vettünk, 3 hetesen már 3-ast használtunk.
2014. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sarah23 ***** válasza:
2 est
2014. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!