Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti pakoltok a szülésre aranyér...

Ti pakoltok a szülésre aranyér kenőcsöt? Érdemes?

Figyelt kérdés
Van aranyerem, de évek óta nem "találkoztam" vele, mert nagyon kiegyensúlyozottan igyekszem táplálkozni, mozogni, magától elmúlt. Most viszont szülésre készülve felmerült bennem, hogy tegyek-e be krémet, ami ebben segíthet, ha gond van. Ti hogy döntöttetek? Ha tettetek a kórházi csomagba, akkor milyet? Melyik a legjobb?

2013. szept. 25. 16:24
 1/6 F.B.I. ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen tegyél, mert ha szükséged lenne rá, akkor azonnal fog kelleni, ne akkor kelljen elküldeni a kispapát, mert míg megérkezik minden perc szenvedés lesz. Nem ajánlok márkát, igazából mindegy szerintem, én még amit tudok ajánlani az a Reparon kúp, mert az nemcsak az aranyérre lesz jó hatással, hanem a székelést is megkönnyíti.
2013. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IGEN!!!
2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, mivel kenocsot emlitesz, ebbol gondolom hogy az aranyered kivul van.. A kup arra nem jo.. Kenocsben nekem a Hemorid vallt be. Vigyel, mert a szulestol megint ki fog jonni azonnal!
2013. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire mobil a kispapa, ha szükség van rá. Nem 100%, hogy ki fog jönni szülés alatt, szóval lehet, hogy felesleges lenne megvenni. Én mondjuk bevittem a sajátomat, az utolsó hónapban jött ki nekem is.
2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabszem ***** válasza:
nekem sose volt aranyerem, de szüléskor kijött, a párom vett a gyógyszertárban és behozta, ha van otthon rakd be.
2013. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kell, sajnos, illetve kellett.

Nekem reparon volt, illetve aloe first spray az a gátsebre is nagyon jó.

2013. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!