Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak mikor kezdett el...

Kismamak mikor kezdett el latszani a pocakotok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nekem már 12 héten lehetett látni hogy kismama vagyok :)
2014. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen egy 2 gyerekes apuka ismerősöm azt mondta, hogy látszik. Mondtam neki, hogy hülye vagy? Ez csak a kövérségem (egy jó 10-es van rajtam pluszban sajna). Erre azt mondta, hogy nem, ő látja hogy kismama vagyok... :D
2014. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
kivancsi vagyok nekem mikor fog latszani :)kuldhettek kepet :)
2014. dec. 2. 11:58
 14/22 anonim ***** válasza:
13 hetesen már mások is észrevették! Megállítottak az utcán idegenek, gratuláltak! :) Orvosom a 16. héten megjegyezte, hogy hatalmas pocakom van, ritka, hogy valakinek ennyi idősen ekkora! 19-20 hetesen már alig bírtam felállni! :)
2014. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

[link]

Én vagyok a 9 hetes 1 napos.Szerintem kerekedek :D

2014. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még csak puffadás. :)


A méh többedszer szülő nőknél is max. a 13-14. héten hagyja el a szeméremcsont vonalát (és az is nagyon korai, első szülésnél a 14-16. hét körül tapintjuk csak efölött), ennek megfelelően addig a méh növekedése szemmel nem látható. A progeszteronnak azonban van -mondjuk úgy- izomlazító hatása, ez engedi előreesni a hasi szerveket, a belek is renyhébben mozognak tőle, és látványosabbá válik az amúgy szintén nem látványos puffadás (akkor is, ha kellemetlen tünetet, úgy, mint hasfeszülés, görcsök, nem okoz). De 9 hetesen még nincs terhespocak. :)

2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
szep pocakod van :) remelem nekem is hamar fog latszani
2014. dec. 2. 22:11
 18/22 anonim ***** válasza:
De ha puffadás lenne,akkor reggel is ugyanekkora?Mérem felkelés után.Akkor is ekkora.Szerintem pedig nincs két egyforma terhesség.Van egy csoport,ahol már ezt kitárgyaltuk,nem csak nekem van pocim 9 hetesen. :)
2014. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább úgy, hogy nem csak te vágysz pocakra 9 hetesen. :) Én is sok várandóst látok, aki azt hiszi, hogy ez már terhes pocak, aztán szépen megmutatom nekik, hogy hol is van a méhük. :)
2014. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
És igen, attól, hogy puffadás, lehet ekkora reggel is. :)
2014. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!