Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt terhesség...

Valakinek volt terhesség alatt vizelet zsúfolva baktériummal?

Figyelt kérdés
Ma mentem a házidokihoz, aki a bacik miatt Leflokin antibiotikumot irt fel. Kérdeztem, hogy ez nem e art a babának. Mondta, hogy a bacik inkább ártanak neki. Ebbe igaza van csak a betegtajékoztatóba benne vann, hogy terhesség alatt nem szabad. Persze be szedem, mert csak tudja mit mond csak aggodom. Valakinek tapasztalat aki ugyanezt kapta? 13+5 vagyok most. Valaszokat előre is köszi
2014. dec. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy pisiltél?

Nekem a védőnőm mondta, hogy intim törlőkendő + pisilésnél ne a pisi elejét és a végét "rakjam a tégelybe", hanem a közepe fele, különben a baktériumok a sokszorosa lesz benne és a háziorvos húgyúti fertőzést fog diagnosztizálni. Így is tettem, minimális eltérés lett.

2014. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint pisilés előtt intim törlőkendő...
2014. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy rögtön felírt valamit. Ilyenkor meg kéne ismételni a tesztet! Pisilés előtt jól meg kell mosakodni és középsugaras vizeletet kell leadni.
2014. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmmm, hát a törlőkendő kimaradt. De hétfőn majd úgy teszek. Amùgy mikor voltam a nődokinal, mondtam, hogy folyasom van. Kenjem canestennel volt a valasz... Ezt sem nagyon értettem, mert nem csip nem viszket. Semmi bajom igazabol, legalábbis nem érzem
2014. dec. 1. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen bocs de én elmennék másik orvoshoz ezzel nem lehet játszani meg canestennel kenegetni...az antibiotikum nem árt sőt kell ha sok a baktérium bár én egy egy naposat kaptam monural a neve rengeteg baktérium volt több ezer...hugyúti fertőzésem volt ez miatt..plussz laktofeel hüvelygélt kellett használnom ami helyreállítja a hüvely normál ph.-át mert ugye az antibiotikum minden baktériumot kinyír a jótékonyat is ami viszont kell! hálistennek meggyógyultam! és egy jó tanács a tangát mellőzd ha meggyógyultál!
2014. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zinatot szedtem kb a 32.héttől, hála Isten, semmi baja a kisfiamnak...
2014. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!