Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok. Ma...

33 hetes terhes vagyok. Ma reggelre herpesz jött ki a számon. Mit használhatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 09:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok tanácsot.

eddig fogkrémet használtam rá. A férjemét, mert az jó erős. Hát éjszaka arra keltem, hogy akkora a szám mint a vásári batyu. teljesen bedagadt!!

Ugyhogy most elkezdtem jegelni, az a dagadásra is jó.

Mi jöhet még?

Betadinom van itthon, lehet kipróbálom azt is.

Zovirax is van itthon, de nagyon eltérően nyilatkoztatok róla.

2010. febr. 1. 08:42
 12/13 anonim ***** válasza:
szia!nekem is volt már terhességem alatt,meg amúgy is sajna hajlamos vagyok rá.nekem ami nagyon bevált a compid herpesz tapasz,szuper egy termék két napés nincs vele gondod és terhesség alatt is lehet használni.36km
2010. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A herpesz tapasz nekem nem vált be, mert állandóan felvizesedett alatta a herpesz és sokkal nehezebben gyógyult. Az max akkor jó, amikor még nagyon az elején van a dolog, akkor talán visszahúzódik, de nekem akkora dudor van a számon, meg az orromon, hogy arra 2 tapasz se lenne elég. A 70%-os alkohol, meg a betadine tökéletes. Az ecetet is mondják, amikor még hólyagos, mert ugye az vírusölő is.
2010. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!