Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy kevés a 3x2...

Lehet, hogy kevés a 3x2 Utrogestan?

Figyelt kérdés

Van valaki, akinek ez kevés volt esetleg?

Ha ez mellett is barnázok, akkor lehet emelni még ezen az adagon?


2014. dec. 2. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem még 3x2 Duphastont is szedetett a doki a 3x2 Utro mellé, pedig nem barnáztam, csak volt egy missed ab-m előtte, ezért elővigyázatosságból kellett szednem.

Kérdezz rá a Duphastonra, nem tudom mi a max az Utronál.

2014. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy tudom, hogy az Utrogestanból a 3x2 a max. Én is ennyit szedtem mégis barnáztam sokszor az első 12 hétben, de nem lett gond. Most a második babámat várom most is az elejétől szedem napi 3x2 t, mégis kb 3 hétig minden nap barnáztam.
2014. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megyek ma dokihoz, meg fogom kérdezni. Eddig 2-3 naponta volt egy kis barnázás (két hete tart), de most két napja mindig van, de nagyon pici. Derekam, hasam nem fáj, nem görcsölök, csak ez a folyás van.

2014. dec. 2. 10:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány hetesen múlt el végleg a barnázásod? Én 7 hetes vagyok.
2014. dec. 2. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a 11.hétig tartott. Most 10 hetes vagyok és kb két hete nincs barnázás csak. Nekem még Rutascorbint is kell szednem. Ez érfal erősítő és mérsékli a vérzést is.
2014. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma megtudom, hogy mi a helyzet.

2014. dec. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!