Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10 hetes terhesen normális,...

9-10 hetes terhesen normális, hogy folyton olyan diszkomfort érzésem van, mintha egy nagy kődarab lenne a hasamban? Az állandó hányinger mellett.

Figyelt kérdés
A hányinger maradt csak, már nem hányok végre, de ez sem túl jó, hisz mindig ott érzem a torkomban. Enni alig tudok. Gyenge is vagyok. De most a hasam ami rettentően zavar. Reggel még normális, de ha megeszek pár kekszet vagy valamit úgy felpuffadok, mintha hétfogásos kaját ettem volna. És ez megmarad egész napra. Estére a hasam már akkora, mint egy 20 hetes terhesé. Kicsit kezd ez az egész kikészíteni, mert az állandó rosszérzés legyengít. Főleg, hogy heteken keresztül hánytam, szerintem emiatt is veszem már nehezebben. Tudok valamit tenni?
2014. dec. 2. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a terhesség árnyoldalai. Próbálj sokszor keveset enni! A gyengeség is természetes, idővel azért jobb lesz.
2014. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam az elején mint te, csak nem hánytam, de hányingerem az volt. Kb. a 14. héten múlott el.
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!