Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korokban kell...

Hány hetes korokban kell menni vizsgálatokra? Legelőször mikor? Utána mikor érdemes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először 8-9.héten, hogy megnézzék a petezsák üres-e vagy van-e embrió. Utána 12,19,30,34/36 hetes uh a kötelező! Szóval 4 kötelező ultrahang+engem 4hetente vizsgál a doki odalent. Nézi a méhszájat, a folyást stb...
2014. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok 32hetes kismama :)
2014. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem egy 0. uh-ra is, 6 hetes voltam, amikor behívott a dokim. Utána 7,5 hetesen. Ekkor volt már szívhang is, mehettem védőnőhöz, vérvételre stb.

Utána 11. héten megyek hozzá magánrendelésre, majd a 12. héten a kórházba a kombinált tesztre...

2014. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét: én is voltam 4. 5. 6. 7. héten ultrahangon! De fölösleges a 8-9. hét előtt menni, mert ekkor még üres lehet a petezsák és én is csak izgultam, hogy nincs embrió, aztán csak megjelent :)

+voltam 17 hetesen is ultrahangon, mert kiváncsi voltam, hogy fiú vagy lány. :)

De a kötelezőek a fontosak, az a 4 ultrahang, a többi a te megnyugtatásodra szolgál :)

2014. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 6 hetesen sem volt üres :)

Ill. én azért is mentem, h jó helyen van-e (volt már egy méhen kívülim).

2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!