Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukorterheleses vizsgalat...

A cukorterheleses vizsgalat miota all csak ketto vervetelbol?

Figyelt kérdés
Regen ugy volt h levettek az elsot majd ettel v ittal es egy ora mulva ismet levettek a vert majd fel ora mulva megint. Most egy ora alatt vegeztem. Vagy ez helyenkent mas? Mert elso terhessegemmel mashol laktunk.
2014. dec. 3. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy kellene lenni hogy éhgyomorra leveszik majd a cukros víz megivása után 2óra múlva ismét leveszik.


Terhesen nem vesznek terhelés közben többször (legalábbis itt Nyíregyházán így van )

2014. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Levették a vért, megitatták a cukorszirupot és 2 óra múlva vettek vért újra. (Komárom-Esztergom megye)
2014. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja,3 éve is így volt.Kisvárda
2014. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szegeden is úgy van ahogy előttem írják.
2014. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pesten ( Margit-kórház)


Éhgyomorra leveszik a vért, aztán cukros lötyi és 120 perc múlva megint leveszik.

2014. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De furi...

Nekem levettek ehgyomorra majd elkuldtek h vegyek egy szendvicset meg igyak 2dl tejet es egy ora mulva ismet levettek a vert es ennyi volt..

2014. dec. 3. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem zsemlét kellett enni otthon+ tejet inni, és utána csak egyszer vettek vért
2014. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miskolcon éhgyomorra levették a vért, aztán meg kellett inni egy pohár cukros vizet és két óra múlva megint vettek vért.
2014. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, hol voltál???

Én is oda megyek! (<- na jó, csak szeretnék...)

2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hányadik héten csinálták? Nálunk az első vérvétel ilyen tejes, szendvicses és egy óra múlva vérvételes. A 24. héten pedig a cukros vizes két órás vérvételes. De hallottam róla, hogy van, ahol a 24. heti is csak szendvicses. Én abban nem biznek, zsemle és zsemle között is.rengeteg eltérés van, nekem ezzel ki sem szúrták volna a bajt, és vígan ettem volna a.krumplit, rizst, kenyeret, tésztát a terhesség végéig.
2014. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!