Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tapasztalatok? Hogyan...

Hasonló tapasztalatok? Hogyan alakult, hogyan végződött? 4-5 héten reggeli barnázás! Mellfájdalom, émelygés, aluszékonyság, fáradság, enyhe hasszurka!

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A 6-8. héten szinte végig barnáztam és enyhén véreztem, mivel beágyazódáskor vérömleny keletkezett a méhen. Ez nagyon gyakori, az esetek 90%-ban nem is lesz belőle gond, nálam sem volt, de erről szólni kell az orvosodnak.

Engem akkor a doki kiírt 1 hétre, sokat kellett pihennem, de pl nem kellett állandóan feküdnöm.

Most a 21. héten vagyok. :)

2014. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4-5 hét között enyhe barnázással kezdődött ami hol erősebb,hol gyengébb volt és 1 hónapig tartott.Egy hónapig szinte alig állhattam fel.

Majd 13 hetesen elöntött a vér...3 hét kórházi fekvés.

A 26. hetet tapossuk :)


Pihenj amennyit tudsz,ne emelj nehezet és keress fel egy orvost nézzen meg.

2014. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6. héten elkezdtem barnázni. Nekem is vérömleny, haematoma volt a petezsák mellett. Kaptam hormonpótló gyógyszert. Következő hónapban lesz egy éves a fiam :)
2014. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ilyentájt ez együttlét után volt.. De gyorsan elmentem orvoshoz és írt fel progeszteronpótlást. Gyógyszer mellett pedig néhányszor a 9. héten is barnáztam, doki szerint méhszájnál kis vérzés az előző napi együttlét miatt. Le is tiltott a 12. hétig a szexről, még utoljára kicsit 12. héten barnáztam ez miatt de utána már egyáltalán nem. Azóta minden rendben.

16 hetes

2014. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kaptam gyògyszert és

most van egy 2 hònapos lànykàm:) boldog babavàràst:)

2014. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!