Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen menzi szerű...

6 hetes terhesen menzi szerű hasszurka es pecseteles mennyire normalis?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

sokszor nincs baj, de a pecsételést soha nem lehet elhanyagolni! ha simán progeszteronhiányról van szó és kórházban ellátnak, akkor akár egy vetéléstől is megmenthetnek. Én 14 hetesen bevéreztem egyszer, és nem volt kérdés hogy azonnal menjek-e a kórházba. Szerencsére el is múlt, csak egy ér pattant meg (veled is lehet ez), de mondták hogy ha lett volna még, akkor befektettek volna.

A vérzés (legyen az pecsételés) mindig jelenthet bajt.

2014. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a menzesz szerű görcsölés normálisnak mondható,de a pecsételés sztem nem. Én a 8.hétig görcsöltem de szedtem rá magnerotot
2014. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vérzés/pecsételés soha nem normàlis.Inkább menj be feleslegesen a kórházba,minthogy elvetélj ha még menthető lenne.

Nekem pecsételéss kezdődött és van egy haematoma a petezsák mellett.Màr véreztem is!Hidd el nem jàték!

2014. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, az a biztos, de csak hogy megnyugodj: én is pecsételtem (brutál erős görcsök közepett, volt, hogy aludni sem tudtam tőle), az orvos szerint a méhlepény okozhatta, néhány nap után magától elmúlt és azóta sem jött elő, most 19 hetes vagyok.
2014. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!