Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kismamik én szenvedek...

22hetes kismamik én szenvedek a vádlifájdalomtól és a haspuffadástól vagy tiis?

Figyelt kérdés

Nemkorai még hogy sokszor annyira fájnak a lábaim mintha hegyet másztam volna?Éjjel is sokszor erre ébredek hogy fájnak a lábaim.

A haspuffadás estére jön ki rendesen akkor mintha széttrepedne a hasam

érdekelne kinek van hasonló



2014. dec. 3. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok, de ezeket a tüneteket egyáltalán nem érzékeltem. Ha nem mocorogna a manóm akkor fel se tűnne szinte, hogy ott van. Ritkán, ha nagyon kifárasztom magam akkor olyan a hasam alja, mintha súlyokat cipelnék, vagy kicsit fáj, de ha lefekszem elmúlik.

Szerintem mindenképp beszélj az orvosodnak erről. Sajnos mindannyian mások vagyunk és másképp éljük meg ezt a dolgot.

2014. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mondták normális,járjak terhestornára:/

mivel volt1vetélésem tavaly ezért többett fekszem.Lehet ezért..

2014. dec. 3. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet, de attól hogy volt egy vetélésed még nem feltétlenül kell folyamatosan feküdnöd. Tavaly én nekem is volt. De a dokim egy szóval sem mondta, hogy azért mert akkor nem maradt meg feltett lábbal kell feküdnöm.
2014. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!