Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes es 4napos vagyok es...

Bettynaa kérdése:

30 hetes es 4napos vagyok es 2100gr most a babam! Lehet ebbol baj? Mivel terhessegi cukorbetegsegem van ezert felek nehogy cukros legyen majd mivel rohamosan hizik..

Figyelt kérdés
28 hetesen volt 1600gr es most 2100 gr .akkor es most is nagy .pedig dietaom es annak ellenere.vagy csak remenykednu tudok abban h meg ebben a par hetben megall a hizasban ??

2014. nov. 27. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
orvosi tanács kell azonnal.
2014. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az ultrahang csak becslés igazán... Ha tényleg szigorúan tartod a diétát, akkor nem lesz gond. Az veszélyes a babára, ha tú sok cukrot kap a szervezete. Gondolom Te is jársz rendszeresen diabetológiára. Én is terhességi cukros vagyok, és a szonográfus azt mondta, hogy amit nézni kell, az a méhlepény öregesdése, és hogy a babának a kötőszövetei mennyire vannak megvastagodva. Én amilyen parás vagyok (kb, mint Te) :) elmentem kétszer is fizetős 4D UH-ra, hogy megnézessem, hogy tuti minden rendben van e a picikémmel.
2014. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rendesen tartod a dietat? Hogy nez ki egy napi etrended?


(4D uh diagnosztikai celra nem alkalmas, azt a szonografus csak 2D-ben tudja megcsinalni)

2014. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy etkezel? Jársz diabetologiara? Méred a cukrod? Én is terhességi cukros voltam, és nálunk nagyon lazán veszik, így én onszorgalombol kezdtem mérni itthon a cukromat. Nekem is mindig nagyobbnak mérték a fiam, szülés megindulása után közel négy kilóra becsülték, végül pár óra múlva, alig volt több mint harom kg. Úgyhogy én elhiszem, ha azt mondják, hogy ez csak becslés. De nagyon figyelj a diétára!
2014. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a cukromat merem napi haromszor!semmilyen cukrot nem eszek figyelek a dietara!naponta csak ketto kenyeret eszek max ez mellett zoldseg hussal ,meg naponta egy alma vagy narancs.meg 2dl tej meg egy kis tal joghurt!vizet iszok egesz nap !csak a kajahoz iszok egy pohar szensavas uditot amibe nincsen se szenhidrat meg se cukor!!
2014. nov. 28. 18:42
 6/11 A kérdező kommentje:
szoval nem tudom mi lehet a baj....es van h reggelire csak egy kenyeret eszek egy csirkemellel meg paradicsommal meg teaval (edesitoszerrel) es felmegy a cukrom 9.1 re!!nemertem miert mikor azt szabad ennem!!!jovoheten megyek megint uhra es akkor dol el hogy inzulinoznom kell vagy sem mivel a baba rohamosan hizik!!!!teljesen ossze vagyok torve hogy hogyn lehetseges ez!!! :-(
2014. nov. 28. 18:45
 7/11 A kérdező kommentje:

ja es remelem mint ahogy szinte mindannyian mondjatok remelem csak felre becsulnek dolgokat...

es koszonom a valaszokat!elso babam es meg vagyok ijedve ettol az egesztol!!!

2014. nov. 28. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen kenyeret eszel? Egyébként a paradicsom is van, akinek nagyon megdobja. Azzal is vigyázz. De ha egy diétás reggeli után 9 a cukrod, akkor valóban sanszos, hogy nem elég a diéta és inzulin kell. Mennyi egyébként reggeli előtt?
2014. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejet hanyagold, a tejcukor kilovi a vercukrot az egekbe.
2014. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
reggeli elott 3.8 es 4.2 kozott szokott lenni reggeli elott !!de csak a reggelinel van gaz neha ,utana egesz nap normalis!!
2014. nov. 29. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!