Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik h mar novekszik a hasam?

Letezik h mar novekszik a hasam?

Figyelt kérdés
Meg csak 11 hetes terhes vagyok de rendesen ugy erzem mintha none a hasam. Hozza teszem nem vagyok vekony es egyebkent is van hasam de egy ideje mas..mintha alakulna.. nincs ennek meg koran?
2014. dec. 4. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincsen, már látszódhat. Valamikor csak elkezd növekedni a pocak, nem?
2014. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze..el :)

De nekem ilyen 16-18 hetes kort mondtak :/

Plane a nagyobb darab kismamiknal :)

2014. dec. 4. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Puffadsz, lehet, hogy híztál is. Terhes has, ha jelentősebb felesleged is van, akkor 18. hét után várható, hogy kissé látszik már.

Vékony alkatúakon 16 hét előtt se látszódhat, hiszen addig nem emelkedik ki a méh a csont mögül.

2014. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mar a 12 héttől nődögelt, aztán most az utóbbi egy, másfél hétben akkorát nőt hogy csuda. Magam is meglepődtem. Pedig első baba. Es mar tok nagy. Most vagyok 15+4 hetes.
2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as ne haragudj de ez hülyeség. Első babanal is mar a 14-16 heten latszodhat. Persze kinél picit előbb kinél meg később. Főleg alkati kérdés ez. De ez baromság hogy kizárólag a 16 het utan.
2014. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as válaszolón jót rötyögtem. Nem emelkedik ki a csont mögül a méh. Ilyen baromságokat honnan vesznek?

amúgy kérdező ez alkati kérdés. Sztem benne van az is, hogy te szeretnéd már látni, szeretnél büszke lenni..., de persze látszódhat is. Én sem vagyok vékony, de én már 8 hetesen is láttam valamit. :)

2014. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rajtam is van felesleg bőven, de már a 16. héten kivülállók számára is egyértelmű volt , hogy babát várok. Pedig első baba lesz.
2014. dec. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! :) Koszonom a valaszokat!

Na mindegy..lehet csak nekem tunik fel..bar mostanaban azt erzem h mintha tobb szempar kalandozna a hasam kornyeken..(tudjatok olyan arccal h nem nagyon tudja eldonteni h hizik e vagy baba pocak :) ) de lehet ezt is csak en latom... :D !? Na jolvan...en tudom mas meg lassan majd latja... :) Jo babavarast mindenkinek!!!

2014. dec. 5. 07:51
 9/12 anonim ***** válasza:

A méh 11-13 hét között emelkedik ki a medencéből, de ettől még simán látszódhat valami 10-11 hetesen is, mert a szerveid sem férnek már normálisan el. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne feltétlen a babának kell abban a pukliban lenni a megjelent a hasad alján, lehet a baba hátul, a belek elől, ettől még látszódik az a pukli.


Én 10 hetesen megijedtem, hogy elkezdett nőni a hasam, de csak non-stop puffadás volt, ami evés után még rosszabb lett. (Reggel éppen hogy csak pocak, estére 4 hós pocak.) 12 hetesen kellett kismama nadrágot vennem, de már akkor pár hete próbáltam inkább szoknyába járni. Én tudtam, hogy a kiálló részben nem a baba van, mert hátrahajló méhem van és csak a 14. héten emelkedett ki napokig tartó elég durva derékfájás mellett. A puffadás 14 hetesen múlt el, onnantól tök lapos hasam volt reggel, ha ettem, megint visszajött a pocak. Nyilván a kaja már nem fért el a babától. 16 hetesen vettem észre, hogy megjelent újra stabilan egy pici pocakkezdemény, de ez már nem a puffadás, hanem a baba. Ekkor lettek szűkek a szoknyáim is. Egyelőre nagyon minimálisan nő a hasam - ma töltöttem be a 18 hetet - és még mindig változik a mérete evéssel.

2014. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem első baba, alacsony, átlagos testalkatú vagyok, és a 12. héten én is éreztem, hogy szorít a farmer egy ponton :) Más még nem látta, de utána 16. hétre szerintem már elég egyértelmű volt.


Most 22 hetes vagyok, és kb 2 hete kérdezik meg idegenek is, hogy babát várok-e.


Így utólag, szerintem az elején inkább puffadás volt, amit láttam/éreztem - tényleg a 16-18. héttől kezdett szép formája lenni.

2014. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!