Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti hetekben,...

Szülés előtti hetekben, napokban másnak is aktívabb volt a babája vagy nyugiban volt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok jelenleg 35hetes vagyok és az elmúlt napokban aktívabb a mozgása.Régen volt hogy mozogjon most meg aktív aminek én Örülök csak kiváncsi vagyok.Azt Hallottam hogy általában a vége felé már nem annyira aktívak.Nálam meg mintha fordítva lenne.Másnál hogy volt?

2014. dec. 5. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első nyugis volt, a második pörgött...
2014. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém napokat aludt át előtte, alig mozgott valamit ebéd után csak. Szülés előtt is a ctg-n aludt, csak aztán beadták az oxitocint. Úgy született meg amúgy, hogy nem sírt, csak "motyogott", akkor morgott hangosabban, amikor lelocsolták hidegvízzel, hogy hátha arra reagál. Aztán aludt tovább...
2014. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!